Gry

Rozgrywka #90 - Ale ja jeszcze nie skończyłem!

Piotr Kaźmierczak
Rozgrywka #90 - Ale ja jeszcze nie skończyłem!
9

Rozgrywka #90 przynosi trzy godziny słuchania o grach i innych ciekawostkach branży, ale nie tylko. Ot, choćby pojawiły się też Gwiezdne Wojny w nieco mniej ugrzecznionym stylu. W tym odcinku dowiecie się między innymi o pięknym Valiant Hearts i nowej polskiej grze, która właśnie podbija świat! W...

Rozgrywka #90 przynosi trzy godziny słuchania o grach i innych ciekawostkach branży, ale nie tylko. Ot, choćby pojawiły się też Gwiezdne Wojny w nieco mniej ugrzecznionym stylu. W tym odcinku dowiecie się między innymi o pięknym Valiant Hearts i nowej polskiej grze, która właśnie podbija świat!

Wielbiciele typowo rozgrywkowego poczucia humoru również nie powinni być zawiedzeni. Zapraszamy więc do słuchania i komentowania.

Gry:

  • Valiant Hearts: The Great War,
  • MouseCraft,
  • Surge Deluxe.

KULTURA:

  • All You Need is Kill/Na skraju jutra - książka

Podcast: Słuchaj

Profil facebookowy: Bądź na bieżąco!

Grupa facebookowa: Komentuj, hejtuj, śmiej się z nami

iTunes: Masz "ejpla"? Znajdziesz nas tutaj

Tymczasowe archiwum wszystkich odcinków: Wejdź i posłuchaj

Tradycyjnie podziękowanie dla kufla za hosting

***

Głównym założeniem autorów Rozgrywki jest omawianie najnowszych newsów z branży gier oraz recenzje interesujących produkcji. W niemal każdym odcinku pojawia się również kącik, w którym poddajemy ocenie książki, filmy lub inne wytwory popkultury. Odpalając Rozgrywkę musicie się również przygotować na dużą dawkę specyficznego poczucia humoru. Zdajemy sobie sprawę, że niejednokrotnie zdarza się nam jeździć po bandzie i balansować na granicy dobrego smaku, ale taki już urok naszego podcastu.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

podcastniezgranirozgrywka