Gry

Rozgrywka #87 - okienko transferowe otwarte

Piotr Kaźmierczak
Rozgrywka #87 - okienko transferowe otwarte
15

Wraz z przejściem Niezgranych pod skrzydła Antyweb, także podcast społeczności zdobywa nowe miejsce w sieci. Rozmawiamy o grach, książkach filmach i innych wytworach popkultury. Robimy to jednak w dość specyficzny sposób. Jeśli macie odwagę, zapraszamy do słuchania! Startując z Rozgrywką nie...

Wraz z przejściem Niezgranych pod skrzydła Antyweb, także podcast społeczności zdobywa nowe miejsce w sieci. Rozmawiamy o grach, książkach filmach i innych wytworach popkultury. Robimy to jednak w dość specyficzny sposób. Jeśli macie odwagę, zapraszamy do słuchania!

Startując z Rozgrywką nie przypuszczaliśmy dokąd to przedsięwzięcie nas zawiedzie. Zaczynaliśmy jako społecznościowy podcast strony i forum Niezgrani, później staliśmy się główną i jedyną audycją tego serwisu, a obecnie lądujemy na Antywebie docierając tym samym do jeszcze większej grupy odbiorców.

Głównym założeniem autorów Rozgrywki jest omawianie najnowszych newsów z branży gier oraz recenzje interesujących produkcji. W niemal każdym odcinku pojawia się również kącik, w którym poddajemy ocenie książki, filmy lub inne wytwory popkultury. Odpalając Rozgrywkę musicie się również przygotować na dużą dawkę specyficznego poczucia humoru. Zdajemy sobie sprawę, że niejednokrotnie zdarza się nam jeździć po bandzie i balansować na granicy dobrego smaku, ale taki już urok naszego podcastu.

Dla wszystkich nowych słuchaczy, którzy zechcą dać nam szansę, opracowujemy właśnie mały słowniczek, w którym wyjaśnimy pochodzenie używanych przez nas nagminnie terminów, a często i zaznaczymy, w których odcinkach pojawiły się one po raz pierwszy.

Jeszcze raz serdecznie witamy społeczność serwisu Antyweb i życzymy salw śmiechu podczas słuchania naszych audycji. A teraz już pora na przedstawienie uczestników:

Osiemdziesiąty siódmy odcinek Rozgrywki przynosi chwilę krótkiej refleksji na temat właśnie zamykanego bloga, z którego się wywodzimy, czyli Niezgranych. To smutne wydarzenia nie zatrzyma nas jednak na drodze do siania pożogi i szerzenia uśmiechu w gronie naszych wiernych słuchaczy.

Rozgrywka #87

Jak to zwykle w Rozgrywce bywa, tak i w tym odcinku nie zabrakło poczucia humoru, długich bloopersów oraz... Nintendo. Zapraszamy do słuchania i komentowania.

Gry

  • Child of Light
  • Super Mario World 3D
  • Metal Gear Solid 4

kultura

  • The Amazing Spider-Man 2
  • Star Wars: Cienie Imperium

Podcast: Słuchaj

Profil facebookowy: Bądź na bieżąco!

Grupa facebookowa: Komentuj, hejtuj, śmiej się z nami

iTunes: Masz "ejpla"? Znajdziesz nas tutaj

Tymczasowe archiwum wszystkich odcinków: Wejdź i posłuchaj

Tradycyjnie podziękowanie dla kufla za hosting

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

podcastniezgranirozgrywka