Mobile

Roboty, wkrętaki i kamery IP od Xiaomi trafiają do oficjalnej dystrybucji w Polsce

Grzegorz Ułan
Roboty, wkrętaki i kamery IP od Xiaomi trafiają do oficjalnej dystrybucji w Polsce
2

Odkąd ABC Data stał się we wrześniu 2016 roku oficjalnym dystrybutorem produktów Xiaomi w Polsce, mam wrażenie, że ładnie to się rozwinęło i produkty tej marki stały się niezwykle popularne w naszym kraju, i to nie tylko mam na myśli smartfony.

Jest to pewnie zasługa ABC Data, która to aktywnie promuje ich produkty, czy to przez ekspozycje na przykład w galerii handlowej Arkadia w Warszawie czy poprzez serwis internetowy Mi-home.pl, który uruchomiony został niedawno.

Dziś dostaliśmy informację prasową o pojawieniu się w nim wielu nowych akcesoriów marki Xiaomi, między innymi Mi Bunny Robot Builder – zdalnie sterowany robot do nauki programowania, filtr do oczyszczaczy powietrza Xiaomi, MiJia 360° Home Security Camera, plecaki czy zestaw wkrętaków precyzyjnych.

Łukasz Łyżwa, Xiaomi Business Unit Director w ABC Data:

Polscy użytkownicy urządzeń Xiaomi doskonale znają nie tylko smartfony, ale też cały nasz ekosystem: oczyszczacze powietrza, inteligentne opaski, hulajnogi elektryczne czy kamerki sportowe. Dlatego planujemy stale wprowadzać do sprzedaży coraz to nowe produkty z tych kategorii, bo na pewno będą cieszyć się w naszym kraju dużą popularnością.

Pełna lista nowych produktów Xiaomi:

Wszystkie nowe pozycje są już dostępne w sklepie Mi-home.pl i na wspomnianym na początku stoisku w Arkadii.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu