Ciekawostki

Nienawidzisz prasować? Jest na to pewne "inteligentne" rozwiązanie...

MH
Marcin Hołowacz
1

Asystent domowy przyszłości to nie tylko głosowa wyszukiwarka Google, to również prasowanie ubrań!

Robot prasujący ubrania

Zobacz, czy to nie wspaniałe? Robot, który zabiera się do roboty i… prasuje twoją koszulę. To się nazywa „przyszłość, w której chcę żyć”, a teraz mogę się tym podzielić również z tobą:

I co? I wyszło jak zawsze… a miało być tak pięknie. Faktycznie, wygląda jakby prasował koszulę, ale tak naprawdę szybko straciłbym do niego cierpliwość. A ty nie? Ślamazarne ruchy i jakby nastawienie pod tytułem: „dlaczego po otrzymaniu daru (robotycznego) życia, od razu uczyniłeś mnie niewolnikiem do prasowania koszul?”. Na co mi robot, który ma mi coś za złe i w dodatku specjalnie się guzdra ze swoimi zadaniami, żeby zrobić mi na złość?

Ach… właśnie zdałem sobie sprawę z tego, że popełniłem gafę. On po prostu nie potrafi wykonywać szybszych ruchów. No nic, w takim razie zmieniam retorykę. To wszystko jest naprawdę niesamowite i sam nigdy nie dałbym rady zbudować czegoś takiego, ale trzeba to jeszcze dopracować. Wydaje się, że przyszło mi żyć w możliwie najgorszych czasach, ponieważ z jednej strony mogę oglądać filmiki z cudami tego typu, a z drugiej… muszę odczuwać zawód w związku z tym, że to wciąż nie jest idealny robot niewol… ach, przepraszam, miałem powiedzieć domowy asystent.

Metoda małych kroków

Zapomnij o robotach, nie są jeszcze dostatecznie dobre, żeby wyręczać nas z codziennych obowiązków. Lepiej zdecydować się na coś prostego, jak np. samo ścieląca się kołdra. Tutaj wszystko działa jak należy, a przy okazji możesz skreślić ze swojej listy obowiązków jedną z wielu drobnostek:

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: