VOD

Amazon nakręci dokument o Robercie Lewandowskim!

Konrad Kozłowski
Amazon nakręci dokument o Robercie Lewandowskim!
0

Papaya Films zajmie się realizacją pierwszego dokumentu o Robercie Lewandowskim dla Amazon Prime Video. Premiera zaplanowana jest na 2022 r.

Advertisement

Na platformach streamingowych coraz częściej goszczą programy dokumentalne traktujące o zespołach oraz zawodnikach z piłkarskich boisk. Amazon ma w swoim dorobku już kilka takich projektów, jak chociażby "All or Nothing: Manchester City" czy "Take us Home" o zespole Leeds United. W przyszłym roku do tego zacnego grona dołączy film poświęcony polskiemu napastnikowi Robertowi Lewandowskiemu.

Robert Lewandowski bohaterem nowego dokumentu Amazon Prime Video

Dokument skupi się nie tylko na karierze Lewandowskiego, ale także na życiu prywatnym piłkarza. Materiał opowie historię chłopaka z Leszna, który pomimo wielu wyzwań stał się jednym z najlepszych napastników na świecie.

6. sezon Lucyfera wcześniej niż sądziliśmy! Oto zwiastun nowych odcinków!

Pomysł na ten film jest nieoczywisty, dlatego zdecydowałem się na jego realizację. To będzie historia wzlotów i upadków, momentów siły, ale i chwil słabości. Bez upiększania – tak jak było naprawdę. Film przedstawi wiele nieopowiedzianych wcześniej historii z mojej kariery, które z pewnością zainteresują fanów piłki nożnej. Mam jednak nadzieję, że widzowie, którzy nie śledzą rozgrywek piłkarskich również z zainteresowaniem obejrzą ten film – mówi Robert Lewandowski.

Lewandowski przyznaje też, że chciałby, żeby dokument stał się źródłem inspiracji i motywacji dla młodych zawodników, którzy mają wielkie marzenia, ale nie są przekonani, że będą w stanie osiągnąć zamierzone cele.

Dexter wraca do formy w zwiastunie 9. sezonu! Znamy datę premiery!

– Jesteśmy niesamowicie podekscytowani współpracą z Robertem Lewandowskim, jego zespołem i tworzeniem dokumentu, który da widzom na całym świecie wgląd w karierę wyjątkowej postaci, jaką jest Robert. Historia Roberta Lewandowskiego to nie tylko zwycięstwa, ale także trudności, niepowodzenia i jego ogromna determinacja w przezwyciężeniu ich w drodze do sukcesu – mówi Christoph Schneider, Dyrektor Zarządzający Prime Video Germany.

O opowiedzeniu historii naszego rodaka z pewnością myślało wielu twórców filmowych, a możliwość ta przypadnie lokalnemu domu produkcyjnemu Papaya Films. Obecność na platformie Amazon Prime Video z pewnością sprawi, że grono odbiorców dokumentu będzie naprawdę spora.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu