Płatności i bankowość

Google Pay dostępne dla wszystkich sprzedawców korzystających z płatności Tpay.com

Grzegorz Ułan
4

To wprawdzie nie pierwszy integrator płatności, który wdrożył płatności Google Pay, wcześniej zrobił to PayU czy Przelewy24, ale w przypadku Tpay.com wdrożenie nie wymaga żadnych działań, podpięte zostanie wszystkim sprzedawcom automatycznie.

O wdrożeniu Google Pay w Przelewy24 pisałem Wam pod koniec czerwca, trochę w tonie huraoptymizmu, a w rezultacie okazało się, że na start wdrożył to dopiero jeden portal Bilety24. Nie wiem, na ile dziś jest już sklepów internetowych z formatką Przelewy24 i opcją płatności poprzez Google Pay, ale wiemy, że dzisiejsze wdrożenie Tpay.com obejmuje już wszystkie sklepy z ich płatnościami.

Paweł Działak, Prezes Zarządu Krajowego Integratora Płatności S.A. – właściciela marki Tpay.com:

To dobra wiadomość dla klientów praktycznie z całego świata, którzy cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo transakcji, a kryterium szybkości płatności jest dla nich najważniejsze. Dzięki nowej metodzie płatności Sprzedawca zyskuje nowe możliwości sprzedaży o zasięgu transgranicznym, powiększając grono zadowolonych klientów i ograniczając porzucone koszyki, zwiększając tym samym konwersję w swoim e-biznesie. Bardzo się cieszę, że Tpay.com ma możliwość współpracy z tak znanym, globalnym partnerem jak Google i wdraża najnowsze rozwiązania płatnicze, które naszym płatnikom pozwalają zaoszczędzić bezcenny czas. Przekornie stwierdzę, że zapewniamy przyszłość płatności już dziś!

Nowa metoda płatności została włączona wszystkim sprzedawcom udostępniającym płatności kartą w swoim e-sklepie. Nie jest wymagana przy tym, żadna aktywność sprzedawców, nie wymaga żadnej integracji i nakładu pracy - Google Pay został zintegrowany z istniejącym systemem transakcji bez dodatkowych kosztów po ich stronie.

Jakie sklepy mają zintegrowaną formatkę Tpay.com? Są to między innymi cdp.pl, merlin.pl, eSky, Nextbike, Lacoste, Glodny.pl, Traficar czy Jakdojade.pl.

Źródło: inf. prasowa.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu