4

Reset twittera rozwiąże problem z brakiem aktualizacji.

Dzisiaj każdy kto korzysta z Twittera przeczytał zapewne informacje o tym, że aktualizacje wpisów śledzonych osób nie koniecznie mogą działać poprawnie. Sprytni użytkownicy bardzo szybko wymyślili sposób jak można pozbyć się tego uciążliwego problemu – wystarczy „zrestartować twittera” a dokładnie jego cache. Zrobić to można poprzez dodanie nowego znajomego do osób „śledzonych” a potem usunięcie […]

Dzisiaj każdy kto korzysta z Twittera przeczytał zapewne informacje o tym, że aktualizacje wpisów śledzonych osób nie koniecznie mogą działać poprawnie.Sprytni użytkownicy bardzo szybko wymyślili sposób jak można pozbyć się tego uciążliwego problemu – wystarczy „zrestartować twittera” a dokładnie jego cache. Zrobić to można poprzez dodanie nowego znajomego do osób „śledzonych” a potem usunięcie tej osoby i odświeżenie strony – i wszystko zaczyna działać poprawnie.

Rozwiązanie to przypomina mi trochę magiczne sztuczki stosowane w poprawianiu wydajności windowsów – no ale cóż, może niedługo będziemy restartować nasze konta w serwisach internetowych aby poprawić ich działanie ? (żartuje oczywiście).

W każdym razie opisana powyżej sztuczka podobno działa (nie mogę tego sprawdzić gdyż mimo komunikatu moje konto działa poprawnie i dostaję aktualizację od „podglądanych” osób).