Świat

TOP 100 Tech Blogerów

Grzegorz Marczak
4

postanowił sprawdzić kto według serwisu techmeme jest najpoczytniejszym tech blogerem. Techmeme udostępnia listę najbardziej popularnych źródeł nazywaną LiderBoard ale nie widać na niej nazwisk tylko nazwy blogów. Tak więc na bazie danych z techmemem została stworzona lista najczęściej czytanych...

postanowił sprawdzić kto według serwisu techmeme jest najpoczytniejszym tech blogerem. Techmeme udostępnia listę najbardziej popularnych źródeł nazywaną LiderBoard ale nie widać na niej nazwisk tylko nazwy blogów.

Tak więc na bazie danych z techmemem została stworzona lista najczęściej czytanych autorów blogów technicznych. Lista została zbudowana w oparciu o wpisy opublikowane na techmemem od 1 stycznia 2008 roku - poniżej pierwsza pietnastka:
Całą listę znajdziecie oczywiście na techcrunch.com - polecam ją przejrzeć ponieważ można znaleźć bardzo wiele ciekawych i na pewno nie znanych wam wcześniej blogów.

Lista ta moim zdaniem jest dowodem na to, że mechanizm dobierania i publikacji news-ów na techmeme działa dobrze ponieważ blogi i autorzy wymienieni w pierwszej piętnastce (czyli ci których newsy pokazują se najczęściej) stanowią naprawdę czołówkę blogów IT na świecie.

No i redaktorzy z techcrunch udowodnili sobie że są najpopularniejsi.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

techcrunchblogerzy