Polska

Replay TV w UPC - oglądaj programy telewizyjne sprzed nawet 7 dni

Konrad Kozłowski
Replay TV w UPC - oglądaj programy telewizyjne sprzed nawet 7 dni
25

UPC ogłasza udostępnienie klientom telewizji cyfrowej nowej usługi Replay TV. Sama nazwa zdradza jej zadanie - dzięki nowości możliwe będzie zapoznanie się z dowolnym wyemitowanym programem nawet do 7 dni wstecz.

Aktualnie w ofercie znajduje się aż 90 kanałów, na których możliwe jest ponowne odtworzenie żądanego programu. Odbywa się to z poziomu funkcji Program TV - wystarczy odnaleźć program, który będzie oznaczony ikoną Replay TV. Co więcej, emisja danego programu nie musi się zakończyć, byśmy mogli obejrzeć go od początku.

Replay TV to przełomowa usługa, która pozwoli każdemu obejrzeć ulubiony program w dowolnym momencie, zapewniając dzięki temu jeszcze więcej swobody. Dotychczas udostępniliśmy ją już licznym użytkownikom platformy Horizon, którzy bardzo pozytywnie wypowiadali się o swoich doświadczeniach. Pozwala ona kształtować telewizję według swoich potrzeb. Tym samym UPC wyznacza rynkowe trendy i wprowadza widza w erę telewizji przyszłości. Tym bardziej cieszę się, że możemy ją teraz zaoferować naszym polskim klientom.

Frans-Willem de Kloet, prezes UPC Polska

Replay TV zapowiada się naprawdę interesująco, choć do ideału wciąż wiele brakuje - przede wszystkim dostępności powtórek na każdym z kanałów w ofercie.

Telewizja zmienia się na naszych oczach. Dostawcy i operatorzy starają się odpowiedzieć na zachodzącą przemianę w społeczeństwie, które nie jest zainteresowane dostosowywaniem się do ramówki telewizyjnej - YouTube i serwisy VOD naczyły nas oglądać co chcemy, kiedy i gdzie chcemy. Ta wygoda to największa przeszkoda dla linearnej telewizji, choć takie próby jak włąśnie Replay TV mogą być dla niej sporą szansą. Sam lubię od czasu do czasu zasiąść przed telewizorem i poświęcić swój czas o konkretnej porze na seans odcinka serialu czy filmu, ale robię to dość sporadycznie. Wygrywa komfort.

Zobacz aktualne promocje UPC!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

telewizjaUPCTV