Netflix

Klasyka w nowym wydaniu - zwiastun "Zagubieni w kosmosie" od Netflix!

Konrad Kozłowski
Klasyka w nowym wydaniu - zwiastun "Zagubieni w kosmosie" od Netflix!
4

Netflix sypie zapowiedziami swoich seriali, a dzisiaj mamy okazję zobaczyć zwiastun serii, które premiera odbędzie się w kwietniu. Wtedy to pojawi się 1. sezon "Zagubionych w kosmosie" - nowej wersji serialu z lat '60 o rodzinie Robinsonów biorącej udział w misji kolonizacji kosmosu.

Jeśli macie wrażenie, że taki serial już obejrzał ktoś wcześniej, to macie rację. Netflix zdołał udostępnić odcinek nowej serii astronautom na  Międzynarodowej Stacji Kosmicznej blisko dwa tygodnie temu. My, na Ziemi, musimy zadowolić się pierwszy materiałami promocyjnymi - zdjęciami oraz zwiastunem wideo, który tak naprawdę nie pokazuje zbyt wiele. Wprowadza nas w ciekawą historię, kusi do oglądania, nęci przygodą, ale mam nadzieję, że do kwietnia Netflix pokaże coś więcej.

"Zagubieni w kosmosie" - poznaj rodzinę Robinsonów

Zagubieni w kosmosie to współczesna wersja serialu science fiction z lat 60-tych. Jego akcja toczy się w odległej o 30 lat przyszłości, kiedy kolonizacja kosmosu jest już rzeczywistością. Robinsonowie to jedna z rodzin wybranych do nowego życia w lepszym świecie. Kiedy jednak nagle podczas wyprawy do swojego nowego domu kolonizatorzy zostają zepchnięci z kursu, zmuszeni są zawrzeć nowe sojusze i wspólnie walczyć o przetrwanie w obcej, niebezpiecznej rzeczywistości, odległej lata świetlne od celu podróży. Oprócz Robinsonów, w tej samej sytuacji znalazło się tajemnicze duo, które połączył ze sobą los i talent do oszustwa. Niepokojąco charyzmatyczna Dr Smith (Parker Posey) to mistrzyni manipulacji, której intencje trudno odczytać. A szelmowski i niezamierzenie czarujący Don West (Ignacio Serricchio) to wysoce wykwalifikowany pracownik fizyczny, który wcale nie miał zamiaru zostać nowym mieszkańcem kolonii, nie mówiąc już o awaryjnym lądowaniu na nieznanej planecie. 

Znacznie ciekawiej niż zwiastun prezentują się chyba kadry, którymi podzielił się Netflix. Jeden z nich już widzieliście w grafice głównej tekstu - prawdę mówiąc sam chciałbym znaleźć się w miejscu z takim widokiem. Kolejne zdjęcia ukazują głównych bohaterów serialu, którymi są między innymi: .

Premiera serialu "Zagubieni w kosmosie" 13 kwietnia na Netflix

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu