VOD

Tajemniczy zwiastun "The Innocents" - Netflix zapowiada nowy serial

Konrad Kozłowski
2

Netflix planuje na ten rok ponad 600 oryginalnych produkcji i choć znamy już część z nich, to serwis powoli odsłania karty co do pozostałych tytułów. Dzisiaj zadebiutowała tajemnicza zapowiedź serialu pt. "The Innocents".

Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana - wiemy tylko, że pojawi się w 2018 - więc Netflix może szykować dla nas niespodziankę podobną, do tej jaką sprawił przy filmie Paradoks Cloverfield albo po prostu jest to część kampanii marketingowej. Już sam zwiastun niewiele pokazuje, a opis serii jest dość enigmatyczny. Zresztą sami się przekonajcie:

"The Innocents" - nowy serial Netflix

Nastoletni Harry i June uciekają z domu, żeby być razem. Ucieczka staje się początkiem niezwykłej podróży, która pozwala im odkryć prawdę o sobie i niszczy niewinne marzenia. Tajemnice skrywane przez rodziców wystawiają ich uczucie na próbę, a niezwykły dar, jaki posiadają nastolatkowie, uwalnia potężne siły chcące rozdzielić ich na zawsze.

The Innocents został wyprodukowany przez brytyjską firmę New Pictures pod kierownictwem Charliego Pattinsona, Elaine Pyke i Willow Grylls. Twórcami serialu są Hania Elkington i Simon Duric. Za produkcję odpowiada Chris Croucher, a producentami wykonawczymi są Charlie Pattinson, Elaine Pyke, Willow Grylls oraz Farren Blackburn, który wyreżyserował 6 z 8 odcinków.

W serialu występują Sorcha Groundsell (Klika, Iona, Sleeping Lions) jako June, Percelle Ascott (Czarodzieje kontra Obcy, The Weekend Movie) jako Harry oraz Guy Pearce (Tajemnice Los Angeles, Memento, Jak zostać królem) w roli Halvorsona.

Jeśli serial będzie utrzymany w podobnym klimacie, co zaprezentowany dziś zwiastun, to będzie to wystarczający powód, by dać mu szansę.

https://youtu.be/8gfnF97jrk0

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu