Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Netflix

Takie kryminały uwielbiam! Zwiastun mini-serii "Collateral" od Netflix

KK
Konrad Kozłowski
1

Jeśli lubicie kryminały, to "Collateral" prawie na pewno Wam się spodoba. Brytyjska mini-seria ukaże kulisy czterodniowego śledztwa dotyczącego tajemniczego zabójstwa dostawcy pizzy. Premiera w marcu.

Nie wiem na ile w tym przypadku, a na ile zamierzonego działania, ale w chwili, gdy na Wyspach startuje emisja 2. sezonu świetnego serialu "Marcella", Netflix proponuje nam bardzo podobny serial, który uprzyjemni oczekiwanie na premierę dalszych przygód tytułowej detektyw Marcelli. Jest wszystko, co mógłbym sobie wymarzyć: zabójstwo, zakręcona, zdeterminowana i nietypowa pani detektyw, brytyjska policja i wyspiarski klimat. "Collateral" zapowiada się znakomicie.

Netflix zapowiedział premierę mini-serii na 9 marca. Będzie składać się z 4 odcinków, które opowiedzą o dochodzeniu prowadzonym przez detektyw Kip Glaspie (Carey Mulligan), które dotyczy z pozorów przypadkowego zabójstwa dostawcy pizzy w Londynie. Glaspie nie chce uwierzyć, że był to zbieg okoliczności i za swój cel obiera udowodnienie, że morderstwo było częścią większej sprawy, być może spisku.

Zwiastun serialu "Collateral" na Netflix"

Blisko dwuminutowy zwiastun pokazuje, że takie może być właśnie rozwiązanie sprawy - każdy z odcinków pokaże każdy z czterech dni prowadzonego śledztwa. Już zacieram ręce, bo jak wspomniałem, na Netflix 2. sezon "Marcella" zawita zapewne dopiero wtedy, gdy zakończy się emisja serii w Wielkiej Brytanii na kanale ITV. A tak przy okazji - "Collateral" trafi do nas również po zakończeniu sezonu w brytyjskiej telewizji, gdyż swoją premierę miał na Wyspach 12 lutego.

Polski zwiastun (ku naszemu zaskoczeniu) zniknął z YouTube, dlatego podmieniamy na oryginał.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: