Telekomy

Rejestracja numerów prepaid w Plus z bonusami - 500 zł, 50 GB oraz Rok Ważności Konta

Grzegorz Ułan
Rejestracja numerów prepaid w Plus z bonusami - 500 zł, 50 GB oraz Rok Ważności Konta
33

Po ogłoszeniu specjalnych promocji i bonusów za rejestrację numerów prepaid przez Play i Orange, przyszedł czas na klientów Plusa. Dla przypomnienia, konieczność zarejestrowania numeru na kartę wynika z wejścia w życie ustawy antyterrorystycznej.

Na co możemy liczyć w Plusie? Każdy kto zarejestruje swój numer w okresie od 11.07.2016 r. do 1.02.2017 r., dostanie 500 zł na rozmowy i SMS-y do wszystkich, 50 GB transferu danych oraz Rok Ważności Konta. Klienci Plusha za rejestrację swoich numerów otrzymają bonusy w postaci 500 zł oraz 50 GB transferu.

Aby sprawdzić szczegóły, czyli między innymi najważniejszą kwestię, jak długo te bonusy będą ważne, trzeba zajrzeć do regulaminu. Sprawdziłem to, obydwa bonusy do wykorzystania są przez 30 dni, czyli podobnie jak u innych operatorów.

Dodatkowo, jeśli mamy lub ktoś w rodzinie ma aktywną umowę z Plusem, abonament albo mix, możemy zarejestrować numer bez wychodzenia z domu.

Przy okazji tej promocji Plus zachęca też bonusami do przejścia na abonament albo mix-a, gdzie za 29 zł dostaniemy rozmowy do wszystkich, SMS bez limitu oraz 8 GB transferu danych.

Jak zarejestrować kartę SIM Plus?

Wystarczy udać się do jednego z salonów Plus lub Cyfrowy Polsat lub w innym oznaczonym punkcie obsługi, który można znaleźć na stronach Plusa. Należy tylko pamiętać aby zabrać ze sobą też dowód tożsamości lub paszport oraz numer karty SIM.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu