Gry

Red Dead Redemption 2 na PC już oficjalnie - Rockstar podał datę premiery

Kamil Świtalski
14

Tym razem już oficjalnie: Red Dead Redemption 2 zadebiutuje w listopadzie na komputerach. W pierwszej kolejnności na platformach Rockstar Launcher oraz Epic Games Store.

Każda premiera gry Rockstara to małe święto. Można ich tytuły lubić, można ich nie lubić, ale kunsztu i rozmachu nikt im nie odmówi. Red Dead Redemption 2 to jedna z najważniejszych gier ostatnich lat — i raczej nikt nie jest specjalnie zdziwiony tym, że gracze którzy nie maja PlayStation 4 i Xbox One wyczekiwali wypatrywali portu na komputery od dawien dawna. I nareszcie się doczekają: Red Dead Redemption 2 już w listopadzie trafi na PC!

Red Dead Redemption 2 na PC: premiera już w listopadzie

O RDR2 na PC plotkowało się już od dawna, ale data jej premiery była świętem ruchomym. Teraz jednak koniec z plotkami i domysłami, bo Rockstar Games oficjalnie zapowiedzieli że Red Dead Redemption 2 zadebiutuje na komputerach piątego listopada 2019 — czyli za niespełna miesiąc. Nie mam jednak dobrych wieści dla wszystkich wyczekujących premiery na Steamie. Milośnicy platformy Valve będą musieli zaczekać na RDR2 odrobinę dłużej, tam produkcja pojawi się dopiero w grudniu. W pierwszej kolejności trafi do Rockstar Launcher oraz Epic Games Store. I jeżeli zdecydujecie się na zakup w RL do 22 października, w bonusie dostaniecie także solidny pakiet gier Rockstara: GTA 3, GTA: Vice City, GTA: San Andreas, Bully, L.A. Noire oraz Maxa Payne'a 3! Już teraz wiemy, że PCtowa wersja gry doczeka się szeregu usprawnień. Gra ma być jeszcze piękniejsza, a ponadto dodane zostaną nowe misje. Póki co wiemy o nich niewiele, ale już 9 października Rockstar Games przedstawią wszystkie nadchodzące zmiany. Więcej na temat Red Dead Redemption 2 przeczytacie w archiwalnej recenzji Pawła.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu