1

Readability na iPada oraz iPhone’a już jest [GALERIA]

Zgodnie z naszymi zapowiedziami, dzisiaj swoją premierę ma aplikacja Readability w wersji na tablety iPad oraz smartfony iPhone. Dzięki programowi w przyjemniejszy sposób czytać możecie artykuły ze stron internetowych – aplikacja automatycznie z przeładowanej grafiką i reklamami witryny wyciągnie tekst i najważniejsze obrazki, prezentując je w formie czytelnego artykułu. Przetestowaliśmy na szybko Readability w wersji […]

Zgodnie z naszymi zapowiedziami, dzisiaj swoją premierę ma aplikacja Readability w wersji na tablety iPad oraz smartfony iPhone. Dzięki programowi w przyjemniejszy sposób czytać możecie artykuły ze stron internetowych – aplikacja automatycznie z przeładowanej grafiką i reklamami witryny wyciągnie tekst i najważniejsze obrazki, prezentując je w formie czytelnego artykułu.

Przetestowaliśmy na szybko Readability w wersji na telefon iPhone, który wyposażony jest w stosunkowo mały jak na czytanie długiego tekstu ekran. Na szczęście twórcy programu przewidzieli możliwość ustawienia nie tylko rodzaju czcionku, lecz także wielkości tekstu oraz koloru tła (jasne/ciemne). W wygodny sposób dodamy artykuł do listy zawierającej teksty do przeczytania na później, jak również podzielimy się linkiem do wybranej strony ze znajomymi na pośrednictwem sieci społecznościowych.

Więcej informacji o znajdziecie na stronie oficjalnej aplikacji. Sam pogram znajdziecie zaś w App Store.