Miniblog

Programowanie na GoogleTV – bezpłatne warsztaty

KM
Kamil Mizera
1

Jeżeli kojarzycie serwis MobileDeveloper.pl oraz społeczność wokół niego skupioną, odpowiedzialną za organizację takich konferencji, jak Cracow.mobi czy Appspirina to na pewno ucieszy Was ta informacja. Otóż 28 lutego, czyli w następny wtorek, o godzinie 19 w warszawskim barze Dziekanat  161 od...

Jeżeli kojarzycie serwis MobileDeveloper.pl oraz społeczność wokół niego skupioną, odpowiedzialną za organizację takich konferencji, jak Cracow.mobi czy Appspirina to na pewno ucieszy Was ta informacja.


Otóż 28 lutego, czyli w następny wtorek, o godzinie 19 w warszawskim barze Dziekanat  161 odbędzie się kolejny event z cyklu bezpłatnych warsztatów realizowanych przez MobileDeveloper.pl. Prowadzić je będzie  Łukasz Anwajler z firmy Code Quest, a ich tematyka skupi się na programowaniu na GoogleTV. Na bezpłatne warsztaty można zapisać się tutaj: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDBVV05yNjdKVE84WDgwd1VGc1JsSlE6MQ Całość będzie prowadzona w języku angielskim.

Tego typu spotkania to świetna okazja nie tylko do ugruntowania lub poszerzenia swojej wiedzy, ale również do budowania mocnego intelektualnego zaplecza i silnej społeczności developerów aplikacji mobilnych. Jeżeli kogoś interesuje ta tematyka, to myślę, ze nie zaszkodzi się wybrać na to spotkanie.

 Foto

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Androidwarsztaty