Moje przemyślenia

Readability na iPada i iPhona 1 Marca!

GM
Grzegorz Marczak
10

Zapewne słyszeliście, czytaliście lub sami używacie Readability. To serwis, który z nawet najbardziej napchanej reklamami i dodatkami strony internetowej wyciągnie czysty tekst i przedstawi nam go w schludnej formie abyśmy mogli spokojnie skonsumować informacje. Trzeba przyznać, że Readability radzi...

Zapewne słyszeliście, czytaliście lub sami używacie Readability. To serwis, który z nawet najbardziej napchanej reklamami i dodatkami strony internetowej wyciągnie czysty tekst i przedstawi nam go w schludnej formie abyśmy mogli spokojnie skonsumować informacje. Trzeba przyznać, że Readability radzi sobie nawet z największymi koszmarami w internecie sprawiając, że czytanie staje się przyjemnością.

Oprócz tego Readability to też narzędzie do "czytania później" synchronizacja treści pomiędzy różnymi urządzeniami oraz wprowadzenie możliwości zachowania artykułów do późniejszego przeczytania sprawia, że usługa ta staje się konkurencją również dla takich narzędzi jak Read it later. Do tej pory jednak Readability było dodatkiem do wszelkich aplikacji mobilnych i desktopowych które służyły jako interfejs do przeglądania "oczyszczonych" treści.Teraz jednak ma się to zmienić bo już 1 Marca ma pojawić się wersja Readability na iPada i iPhona. Z filmu demonstracyjnego, który jest umieszczony na stronie widać że jest na co czekać. Mobilna wersja Readability nie traci nic ze swojej lekkości czy też jakości "przetworzonych tekstów" - jest wręcz jeszcze lepiej bo będziemy mogli dostosować je do własnych wymagań.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

iPhoneiPadReadability