Gry

Ubisoft rozdaje za darmo jedną z najlepszych platformówek w historii - Rayman Legends

Paweł Winiarski
Ubisoft rozdaje za darmo jedną z najlepszych platformówek w historii - Rayman Legends
8

Rayman Legends to jedna z tych gier, przy których na premierze bawiłem się fantastycznie i wciąż lubię do niej od czasu do czasu wrócić. Teraz i Wy możecie zagrać, nie zapłacicie jednak ani zlotówki.

Po udostępnieniu za darmo kapitalnego Child of Light (szczerze polecam, piękna opowieść, bardzo dobra gra), Ubisoft postanowił ponownie umilić czas wszystkim tym, którzy spędzają czas w domu. Tym razem udostępnił za darmo jedną z najlepszych platformówek w historii, czyli kapitalne Rayman Legends.

Rayman Legends możecie przypisać bezpłatnie do swojego konta Uplay do 3 kwietnia do godziny 15:00. Szczerze do tego zachęcam żałując jednocześnie, że prezent dotyczy wyłącznie platformy PC. Ale jak to mówią - za darmo to najlepsza cena, więc nie ma się co zastanawiać. A gwarantuję Wam, że już po pierwszym etapie będziecie chcieli więcej i ciężko Was będzie oderwać od monitora. A trochę przy tym tytule spędzicie, bo kampania to przygoda na około 10-15 godzin, w zależności od tego czy będziecie przeć do przodu, czy skupicie się bardziej na dokładniejszym przechodzeniu poszczególnych etapów i bonusów. Da się też przy tej grze spędzić zdecydowanie więcej czasu biorąc się za jej wymaksowanie i wykręcenie najlepszych wyników. Do tego też zachęcam, to mega frajda.

A jeśli chcecie dowiedzieć się o grze czegoś więcej, to mamy dla Was aż trzy recenzje tej produkcji, na trzy różne platformy:

Recenzja Rayman Legends na PlayStation 4
Recenzja Rayman Legends na PlayStation Vita
Recenzja Rayman Legends Definitive Edition na Nintendo Switch

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu