Moje przemyślenia

Ranking polskich serwisów internetowych według czytelników Antyweb

Grzegorz Marczak
27

Kilkanaście dni temu poprosiłem czytelników mojego bloga o podanie pięciu polskich serwisów internetowych z których regularnie korzystają (czyli praktycznie codziennie). W formularzu można było podać do 5 adresów stron. W odpowiedzi dostałem blisko 500 wypełnionych formularzy, w sumie czytelnicy moj...

Kilkanaście dni temu poprosiłem czytelników mojego bloga o podanie pięciu polskich serwisów internetowych z których regularnie korzystają (czyli praktycznie codziennie). W formularzu można było podać do 5 adresów stron. W odpowiedzi dostałem blisko 500 wypełnionych formularzy, w sumie czytelnicy mojego bloga przeglądają ponad 700 rożnych stron internetowych (prawdopodobnie 15% z nich to wynik błędów źle podanego adresu).

Pierwsze 30 stron zebrało około 1200 głosów. Jak zawsze w tego typu ankietach czy formularzach znaleźli się też tacy którzy starali się wypromować swój serwis czy też sklep - stąd w wynikach nie znajdziemy serwisu o samochodach marki mazda oraz jednego większego sklepu internetowego.

Poniżej tabela przedstawiająca pierwsza 30 stron internetowych na które najczęściej zaglądają czytelnicy antyweb.pl ( antyweb dostał ponad 130 głosów i zajął 2 miejsce w rankingu - usunąłem go jednak z listy po to aby nie zaburzać wyników)Wyniki na razie pozostawię bez komentarza - aczkolwiek kilka ciekawostek rzuca się w oczy (gazeta najlepsza wśród portali, słabo IDG, pudelek?, dziennik.pl daleko). Ciekawy jestem waszych spostrzeżeń - wprawdzie nie są to zaskakujące wyniki bo spodziewałem się, że będzie więcej newsowych serwisów i mniej rozrywki ale..

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

blogantywebblogerzy