Gry

Polski Ubisoft robi to dobrze! Rusza Rainbow Six Siege Masters League z pulą nagród 20 tys. zł!

Marek Adamowicz
Polski Ubisoft robi to dobrze! Rusza Rainbow Six Siege Masters League z pulą nagród 20 tys. zł!
2

Polski oddział Ubisoftu pozytywnie zaskakuje! Właśnie zapowiedziano profesjonalny turniej Rainbow Six Siege Masters League na dedykowanej platformie ligowej. Zarejestrować się i spróbować swoich sił może każdy. A pula nagród jest zachęcająca, bo wynosi aż 20 tys. złotych.

Turniej organizowany przez polski oddział Ubisoftu skierowany jest do wszystkich graczy, którzy chcą zyskać doświadczenie w walce z najlepszymi, sprawdzić swoje umiejętności, a przy okazji (i odrobinie szczęścia zapewne) wygrać atrakcyjne nagrody pieniężne. Najlepsze zespoły zdobędą tytuł Mistrza Polski, a łączna pula nagród w turnieju Rainbow Six Siege Masters League wynosi 20 tys. zł!

Mistrzostwa rozpoczną się fazą eliminacyjną, która wystartuje 20 sierpnia. Zostanie ona podzielona na cztery turnieje kwalifikacyjne, a w każdym z nich może wziąć udział maksymalnie 64 zespoły. Rozegrają one mecze w drabince Single Elimination (SE), w trybie BO1 (Best of One). Każda runda kwalifikacyjna będzie z kolei kończyła się meczami o awans w formule BO3 (Best of Three), a drużyny, które nie przebrną rundy zasadniczej, nadal będą mogły próbować swoich sił w kolejnych turniejach eliminacyjnych. Kamil Ściana, Brand Manager z
polskiego oddziału Ubisoftu dodaje:

Masters League jest naturalną kontynuacją Mistrzostw Polski, które organizowaliśmy w poprzednich latach, a które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. To także po cyklicznych turniejach Rookie League i uruchomieniu dedykowanego kanału na Twitchu kolejny element mający na celu rozwój polskiej sceny Rainbow Six Siege.

Najlepsze dwie drużyny każdego z turniejów eliminacyjnych wezmą udział w fazie zasadniczej Rainbow Six Siege Masters League, która rozgrywana ma być w każdą środę między 5 września, a 3 października. Uczestnicy fazy zasadniczej zostaną rozstawieni w dwóch grupach po cztery drużyny w każdej. Ten etap rozgrywek ma być rozgrywany w formie drabinki DoubleElimination, a dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują na finały lanowe. Zmagania w Rainbow Six Siege Masters League będzie można oglądać na oficjalnym polskim kanale RainbowSix na platformie Twitch.

Ogłoszenie turnieju Rainbow Six Siege Masters League to jednocześnie wielki start platformy ligowej Rainbow Six League. Polski oddział Ubisoft zapowiedział dalszy rozwój zawodów oraz samej platformy, a to oznacza kolejne inicjatywy tego typu. Celem tego działania jest zrzeszenie wszystkich graczy szukających informacji ze świata Rainbow Six Siege. Już wkrótce poznamy więcej szczegółów dotyczących Rainbow Six Siege Masters League oraz innych aktywności organizowanych przez polski oddział Ubisoft.

Więcej informacji na temat Rainbow Six Siege Masters League znajdziecie na oficjalnej stronie. Tam też znajduje się rejestracja do turnieju. Czasu jest niewiele, więc warto się śpieszyć!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu