Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Filmy

Dokument o jednym z ciekawszych reżyserów ostatnich lat. Tarantino dostanie wreszcie film o sobie

WM
Weronika Makuch
5

Quentin Tarantino to jeden z najbardziej znanych i szanowanych reżyserów. Nic dziwnego, że tworzą o nim filmy.

Dokumenty o interesujących postaciach to żadna nowość. Znani i lubiani otrzymują swoje filmy, a fani mogą na spokojnie prześledzić konkretne fragmenty ich żyć oraz posłuchać, jak o ich ulubieńcu wypowiadają się inni, pracujący w jego branży. Teraz przyszła kolej na Quentina Tarantino. Wypuszczono oficjalny zwiastun dokumentu na temat tegoż reżysera. To całkiem dobry czas na tego typu działania. W końcu Tarantino całkiem niedawno wypuścił swój najnowszy film - Pewnego razu... W Hollywood.

Dokument pojawi się w sieci 3 grudnia

Autorka dokumentu zdecydowała się zebrać wypowiedzi aktorów i aktorek, którzy są związani z Tarantino. Chętnie podzielili się historiami pracy z reżyserem. W filmie nie zabraknie również materiałów zza kulis i sekwencji animowanych, przygotowanych specjalnie dla Quentina. Głównym tematem, jaki poruszy dokument, będzie okres od realizacji Wściekłych psów do Nienawistnej ósemki. Produkcja ma uwzględnić historię współpracy Tarantino z Harveyem Weinsteinem. Dokument z pewnością przypadnie do gustu fanom reżysera, ale i wszystkim, którzy lubią wyraziste i oryginalne osobowości. Spotkanie z interesującym człowiekiem zawsze nas czegoś uczy i poszerza nasze horyzonty. Warto zainteresować się produkcją chociażby z tego powodu.

Najlepsze naukowe dokumenty dostępne na VOD

Quentin Tarantino jest jednym z najbardziej wpływoych twórcą filmowym ostatnich 30 lat. Jego krwawe i bardzo nieliniowe filmy łączą w sobie wpływy z przeróżnych źródeł, tworząc niezwykle oryginalne produkcje. Wielu uważa, że Hollywood jest stolicą przeróbek, remakeów i powtórek. Tarantino jest żywym dowodem na to, że wcale nie musi tak być i wciąż istnieją twórcy, którzy podchodzą do sprawy inaczej. QT8 zagłębia się w historię najważniejszego i kontrowersyjnego twórcy naszych czasów. QT8: The First Eight wyreżyserowała Tara Wood. Wyprodukowany został przez Tarę Wood i Jake'a Zortmana. Produkcję po raz pierwszy pokazano na festiwalu filmowym w Hajfie. Osoby, które nie miały okazji tam być, będą mogły obejrzeć film jeszcze tej zimy. Będziemy mieli okazję sprawdzić go chociażby w serwisie VOD od Amazona.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: