Filmy

Co tam Netflix i Gwiezdne Wojny. TVP robi film o Zenku Martyniuku!

Paweł Winiarski
Co tam Netflix i Gwiezdne Wojny. TVP robi film o Zenku Martyniuku!
18

Elektryzują Was informacje o nowych filmach i serialach na Netflix? A może czekaliście w nocy na nowy zwiastun Gwiezdnych Wojen? Myślę, że jeśli chodzi o premiery filmowe bank został właśnie rozbity. Choć w sumie to stanie się dopiero w przyszłym roku kiedy ten film trafi do kin.

Jak donosi serwis press.pl, Wiadomości TVP 1 poinformowały o czymś, na co bez wątpienia czekają wszyscy fani disco polo. Na Podlasiu trwają już zdjęcia do produkcji filmu o Zenonie Martyniuku. Ale nie że film bierze się jakieś zagraniczne studio, które doceniło dorobek muzyczny "króla disco polo". Za produkcję kinowego filmu o Zenonie Martyniuku odpowiedzialna jest sama Telewizja Polska. Obraz trafi do kin w przyszłym roku.

Szczegóły pewnie poznamy dopiero za jakiś czasu. Jeśli urwaliście się z choinki i nie wiecie kim jest Zenon Martyniuk (ktoś w Polsce może tego nie wiedzieć?) - już spieszę z podpowiedzią. Otóż Zenon Martyniuk to polski muzyk i piosenkarz disco polo. Tak, tego gatunku muzycznego, którego nikt nie słucha, a od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Jak możecie zobaczyć poniżej, na jego koncertach wciąż gromadzą się tłumy.

Popularność przyniosły mu występy w jednym z najpopularniejszych zespołów tego gatunku - Akcent. Jednym z niezaprzeczalnych hitów jest bez wątpienia utwór "Przez twe oczy zielone", który na samym YouTube w 4 lata został obejrzany pawie 175 milionów razy. Dodam, że każde kolejne odsłuchanie nut tego szlagiera sprawi, że przez najbliższe 3 dni nie wyrzucicie go z głowy.

A jeśli nawet, to szybko przypomnicie go sobie podczas wizyty na jakimś weselu - nie bywam zbyt często na tego typu imprezach, ale pamiętam, że kawałek jest tam bardzo chętnie grany. To jest jeden z tych numerów, który sprawia, że nawet najtwardsi przeciwnicy tańca miękną i pokazują swoje ukryte talenty na weselnym parkiecie.

Jak do tego doszło? Nie wiem

Czy film o Zenonie Martyniuku będzie hitem? Jestem tego pewien, możliwe że większym niż taka Polityka Patryka Vegi. Nawet nie pytam czy pójdziecie do kin, bo odpowiedź jest przecież oczywista.

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu