Akcja Partnerska

Przygotuj reklamę Kasztelana i zgarnij 5000 PLN! My spróbowaliśmy i wyszło...

Wpis Sponsorowany
Kliknij, aby włączyć dźwięk
24

Marka Kasztelan ogłosiła konkurs, w którym za przygotowanie reklamy ich nowego piwa czyli "Kasztelan Niepasteryzowany Pszeniczny klarowny" zwycięzca otrzyma 5 000 PLN. Podjęliśmy więc wyzwanie i przygotowaliśmy teksty reklamowe. Każdy z nas przygotował tekst dla innej osoby z redakcji. Przed kame...

Marka Kasztelan ogłosiła konkurs, w którym za przygotowanie reklamy ich nowego piwa czyli "Kasztelan Niepasteryzowany Pszeniczny klarowny" zwycięzca otrzyma 5 000 PLN. Podjęliśmy więc wyzwanie i przygotowaliśmy teksty reklamowe.

Każdy z nas przygotował tekst dla innej osoby z redakcji. Przed kamerami pierwszy raz odczytaliśmy je na głos. Jak wyszło sami możecie ocenić. My mieliśmy w tej akcji naprawdę sporo zabawy i dobrego zdrowego śmiechu. Ja w szczególności, kiedy przeczytałem o podwyżkach.

Do konkursu może przystąpić każdy kto ma skończone 18 lat i posiada bloga, vloga, kanał na Youtube czy własną stronę internetową. Tak naprawdę liczy się pomysł na kreatywną akcję, w której można wygrać 5 000 PLN. Jeśli jesteście zainteresowani takim wyzwaniem koniecznie zapoznajcie się z regulaminem konkursu, bo w nim są opisane wszystkie wytyczne odnośnie całej akcji.

Ps. Bądźcie pobłażliwi dla naszych tekstów - miało być na wesoło, a nie na poważnie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu