Apple

Przeczytaj później na iPada - to ma sens

GM
Grzegorz Marczak
7

instapaper.com to rozwiązania podobne do opisywanego wcześniej na moim blogu Read it Later. Czyli możliwość zaznaczenie wybranych tekstów do "poczytania później". Narzędzie to już w tej chwili współpracuje z iPhonem, Kindle oraz oczywiście z klasyczną przeglądarką na PC. Teraz twórcy instapaper...

instapaper.com to rozwiązania podobne do opisywanego wcześniej na moim blogu Read it Later. Czyli możliwość zaznaczenie wybranych tekstów do "poczytania później". Narzędzie to już w tej chwili współpracuje z iPhonem, Kindle oraz oczywiście z klasyczną przeglądarką na PC.

Teraz twórcy instapaper zapowiedzieli, że są gotowi z aplikacją na iPada. Będzie to z tego co przeczytałem na blogu praktycznie te sam produkt, który dostępny jest teraz tylko dostosowany do większego niż iPhone ekranu.Muszę przyznać, że aplikacje tego typu to idealne narzędzia dla urządzeń typu tablet. Apple tworząc iPada zrobiło przede wszystkim narzędzie do "kanapowego czytania" i nie chodzi tutaj tylko o książki. Aplikacje typu instapaper świetnie wpasowują się więc w strategię Apple. Wyobrażam sobie, że podczas jazdy autobusem lub w pracy zaznaczam jakieś ciekawe artykuły do przeczytania na później. Po powrocie do domu, znajdując chwilę czasu siadamy z kawą i tabletem na kanapie i nadrabiania czytelnicze zaległości.

Myślę, że jeśli kupię iPada to instapaper będzie jedną z pierwszych płatnych aplikacji jaką nabędę dla tego urządzenia.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AppleiPadinstapaper