Startups

Projekt Tymochowicza zatrzęsie internetem i zmieni go nie do poznania.

Grzegorz Marczak
Projekt Tymochowicza zatrzęsie internetem i zmieni go nie do poznania.
135

Piotr Tymochowicz opowiada w wywiadzie video (wklejka poniżej) o swoim projekcie, który ma być drugą lub nawet trzecią generacją Facebooka. Produkt tworzony jest od kilkunastu lat w zupełnej medialnej ciszy - będzie to coś czego do tej pory nikt na świecie nie widział czyli cyfrowa nieśmiertelność....

Piotr Tymochowicz opowiada w wywiadzie video (wklejka poniżej) o swoim projekcie, który ma być drugą lub nawet trzecią generacją Facebooka. Produkt tworzony jest od kilkunastu lat w zupełnej medialnej ciszy - będzie to coś czego do tej pory nikt na świecie nie widział czyli cyfrowa nieśmiertelność. Ten przełomowy twór jest już podobno gotowy i zostanie upubliczniony w roku 2010, który według Tymochowicza będzie rokiem przełomowym.

Propozycja Inifinity (jak dobrze rozumiem tak nazywa się firma, która tworzy ten serwis) - to rozszerzenie rozszerzonej rzeczywistości (AR) o czas. Będzie to synergia trzech portali gdzie mamy część społecznościową, komunikację zarówno online jak i w realu oraz część nazwana rebelią. Będzie więc wojna z Facebookiem? A czy potrzeba z nim walczyć? Wystarczy przecież zrobić Facebooka trzeciej generacji :)

Oczywiście nie będzie to tylko produkt internetowy, będziemy mieli fizyczne składowanie naszego DNA, wykorzystanie AR, łączenie e-learningu z futurologią B2B itp.


Piotr Tymochowicz Szykuje Nowego Facebooka from Michal Sobczyk on Vimeo.

Wszystko jasne? Jeśli nie to polecam artykuł w Pulsie Biznesu - jest tam jeszcze większa gmatwanina domysłów pomysłów i teorii na temat dzieła Piotra Tymochowicza.

PS. A może taki pośmiertny pamiętnik połączony z koncepcją elity polskiej i możliwością przekazania wnuczkowi naszych dobrych rad oraz pamiątek rodzinnych w postaci cyfrowej :)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu