Startups

Program rekomendacji IIF Group - poleć ciekawy projekt i zarób 25 tysięcy !

Grzegorz Marczak
14

Wygląda na to, że coś może zacząć się dziać jeśli chodzi o inwestycje w startupy w Polsce. Z bardzo ciekawym projektem wyszedł fundusz IIF Group (fundusz który zainwestował min. w takie projekty internetowe jak monetto oraz wrooma). Jeśli polecimy IIF Group projekt w który fundusz zainwestuje kapit...

Wygląda na to, że coś może zacząć się dziać jeśli chodzi o inwestycje w startupy w Polsce. Z bardzo ciekawym projektem wyszedł fundusz IIF Group (fundusz który zainwestował min. w takie projekty internetowe jak monetto oraz wrooma). Jeśli polecimy IIF Group projekt w który fundusz zainwestuje kapitał to za fakt polecenia możemy zarobić 25 tysięcy złotych!

Cytat z informacji prasowej jaką otrzymałem:

Połączenie wiedzy i doświadczenia IIF S.A. w inwestowaniu, z programem rekomendacji, na pewno przyniesie ciekawe efekty. Zgłoszenia projektów z dziedziny IT, e-commerce, consumer finance czy life-science, można wysyłać na adres seed.fund@iif.pl. Wystarczy podać nazwę i krótki opis projektu, kontakt do autorów oraz dane polecającego

Wydaje się to dość dobry (dla obu stron) pomysłem. Fundusz zostanie pewnie zasypany rekomendacjami, ale z drugiej strony minimalizuje w ten sposób ryzyko przegapienia ciekawego projektu (a w przypadku decyzji o inwestycji 25 tysięcy to raczej drobne). O korzyściach dla polecającego nie ma co mówić bo raczej są oczywiste.

Co ciekawe - rekomendacja projektu jest dość prostym procesem. Wystarczy na podany adres wysłać podstawowe informacje o projekcie - czyli jego nazwę, krótki opis, adres do twórców oraz dane polecającego.

Bardzo jestem ciekawy efektów tego programu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

inwestycjeVenture capitalVC