Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Promocje

"Proces Siódemki z Chicago" dostępny za darmo na YouTube

Kamil Świtalski
2

Tylko do niedzielnego poranka (czasu polskiego) można w serwisie YouTube za darmo obejrzeć najnowszy film Aarona Sorkina - "Proces Siódemki z Chicago".

Netflix co jakiś czas udostępnia za darmo swoje materiały. Kilka miesięcy temu w ramach takiej oferty można było obejrzeć 30 filmów dokumentalnych, ponadto są pojedyncze odcinki ich najpopularniejszych produkcji dostęp do których nie wymaga konta. Od 12 AM czasu PT (czyli 9 rano) przez 48 godzin Netflix udostępnia za darmo swój film "Proces Siódemki z Chicago". To właśnie dziś wypada rocznica ogłoszenia werdyktu.

Do niedzieli "Proces Siódemki z Chicago" obejrzycie za darmo na YouTube

Sorkin to charakterny twórca, którego produkcje nie każdemu przypadają do gustu. Jego "Proces Siódemki z Chicago" nie jest filmem łatwym i prawdopodobnie dla większości nie będzie to przyjemny seans. Jak pisał Konrad w swojej recenzji filmu:

„Proces Siódemki z Chicago” porusza wiele niezwykle istotnych kwestii, szczególnie w kontekście ostatnich wydarzeń w Stanach Zjednoczonych, gdzie wciąż dyskutuje się o brutalności policji, wolności słowa, zamieszkach i protestujących. Film pokazuje, jak zepsuty może być system i jak dużą cenę można czasem zapłacić za to, że stanie się po niewłaściwej stronie barykady. 

Jeżeli nie jesteście subskrybentami Netflixa i planowaliście obejrzeć najnowszy film Aarona Sorkina, lepsza okazja może się szybko nie powtórzyć. Tylko do niedzielnego poranka film udostępniany jest za darmo na platformie YouTube. Produkcję możecie obejrzeć pod tym linkiem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: