Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
seriale

Prison Break wraca, Michael Scofield przeżył. Zobaczcie trailery

KK
Konrad Kozłowski
27

Skazany na śmierć, wróć, Prison Break to jeden z najbardziej popularnych seriali w naszym kraju. Doskonale pamiętam okres, w którym był emitowany - to były czasy prawdziwej manii na seriale. Nawet makabryczna 4. seria nie zdołała zniechęcić do serii wielu widzów, którzy do samego końca śledzili losy Michaela Scofielda. I gdy wydawało się, że główny bohater odszedł na dobre...

FOX decyduje się na kontynuację. Powroty i resety serii są w modzie, więc skoro aktorzy nie widzą problemu z powrotem do swoich ról, to dlaczego by nie przywrócić takiej marki jak Prison Break? Uznawany za najlepszy 1. sezon umieściłem w swoim osobistym rankingu na miejscu drugim, zaś 2. sezon wydał mi się odrobinę ciekawszy. Seria 3 była już niepotrzebną wycieczką, natomiast 4. sezon powinniśmy tak naprawdę przemilczeć. Prison Break był drugim z amerykańskich seriali, który zacząłem nałogowo oglądać, stąd mój spory sentyment do tej serii.

W jakim stylu powróci Prison Break? Po zapowiedziach i trailerach widzimy, że niemalże wszyscy nasi ulubieńcy będą na swoim miejscu (liczę na powrót Kellermana, co podobno zostało potwierdzone!). Akcja toczy się 7 lat po wydarzeniach z ostatniej serii, Scofield trafił do więzienia Ogygia w Jemenie. W ucieczce z więzienia, jak i samego kraju ogarniętego wojną domową, pomogą mu T-Bag, C-Note i Sucre, a także żona Michaela - Sara. Jeśli 5. sezon zdoła utrzymać chociaż poziom 3. sezonu, to będę ukontentowany.

Prison Break wraca 4 kwietnia. Polski oddział FOX nie potwierdził jeszcze emisji w naszym kraju.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

serialeFOX