Wideo

Prince of Persia: Warrior Within Remastered na Unreal Engine 4. Wow! [od Natalii]

Paweł Winiarski
Kliknij, aby włączyć dźwięk
7

Prince of Persia: Warrior Within wspominam bardzo ciepło, gra w dniu premiery robiła duże wrażenie, również wizualne. Oczywiście trudno nie zauważyć, że się zestarzała - ale to coś, co w branży gier obserwujemy od lat, szczególnie w produkcjach 3D. Tymczasem niejaki Jake Missing postanowił odtwor...

Prince of Persia: Warrior Within wspominam bardzo ciepło, gra w dniu premiery robiła duże wrażenie, również wizualne. Oczywiście trudno nie zauważyć, że się zestarzała - ale to coś, co w branży gier obserwujemy od lat, szczególnie w produkcjach 3D.

Tymczasem niejaki Jake Missing postanowił odtworzyć znaną z oryginału komnatę z portalem, wykorzystując do tego celu silnik Unreal Engine 4. Prezentacja wygląda świetnie i nie ukrywam, że chętnie zagrałbym w taki remaster. Rzućcie też okiem na obrazki na stronie Missinga, robią wrażenie.

ps. Natalia siedzi z nami w biurze i jest naszym redakcyjnym „dobrym duchem”. Bardzo często podsyła nam fajne filmiki z YT, postanowiliśmy więc umieszczać je na łamach Antyweba – stąd też nazwa cyklu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu