Wideo

Tak Mercedes będzie reklamował się na finale Super Bowl [od Natalii]

Paweł Winiarski
Kliknij, aby włączyć dźwięk
12

Bracia Coen (Joel i Ethan), znani z produkcji Fargo, Mostu Szpiegów czy Big Lebowski wracają na scenę reklamową związaną z Super Bowl. Dla przypomnienia - chodzi o finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zawodowej ligi National Football League (NFL), czyli najważniejsze wydarzenie sportow...

Bracia Coen (Joel i Ethan), znani z produkcji Fargo, Mostu Szpiegów czy Big Lebowski wracają na scenę reklamową związaną z Super Bowl. Dla przypomnienia - chodzi o finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zawodowej ligi National Football League (NFL), czyli najważniejsze wydarzenie sportowe roku w USA.

Reklama zostanie wyemitowana 5 lutego podczas tegorocznego finału Super Bowl, który będzie można obejrzeć w stacji Fox. Ten bardzo fajny spot przypomina klimatem film Easy Rider z 1967 roku i jak na reklamy z Super Bowl przystało, humoru w nim nie brakuje.

Mercedes chciałby, by marka Mercedes-AMG przedarła się do świadomości wszystkich kierowców i taki zamysł przyświecał przy tworzeniu tego spotu. Czy się uda? Zobaczymy. Czy reklamówka wybije się jakoś na tle pozostałych spotów, które przecież co roku są świetne? Przekonamy się o tym już niedługo.

ps. Natalia siedzi z nami w biurze i jest naszym redakcyjnym „dobrym duchem”. Bardzo często podsyła nam fajne filmiki z YT, postanowiliśmy więc umieszczać je na łamach Antyweba – stąd też nazwa cyklu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

mercedes