Wideo

Oby więcej tak dobrych, ambitnych treści na polskim growym YouTube [od Natalii]

PW
Paweł Winiarski
Kliknij, aby włączyć dźwięk
3

Tomka „quaza” Drabika chyba nie muszę Wam przedstawiać. Gościł na łamach Antyweba kilka razy, ostatnio przy okazji sukcesu na Patronite. Nie ukrywam również, że to jeden z moich ulubionych twórców na polskim YouTube. Tomek mimo poświęcenia się w całości swojemu kanałowi nie przyjął jednak najpopular...

Tomka „quaza” Drabika chyba nie muszę Wam przedstawiać. Gościł na łamach Antyweba kilka razy, ostatnio przy okazji sukcesu na Patronite. Nie ukrywam również, że to jeden z moich ulubionych twórców na polskim YouTube. Tomek mimo poświęcenia się w całości swojemu kanałowi nie przyjął jednak najpopularniejszej postawy - nie karmi swoich widzów toną rozgrywki, podczas której wygaduje głupoty. Zamiast tego umieszcza trwający 40 minut materiał o niekoniecznie najpopularniejszej serii Dead Rising. W materiale widać mnóstwo włożonej pracy. I jeśli szukacie dobrego „dokumentu”, polegam seans.

ps. Natalia siedzi z nami w biurze i jest naszym redakcyjnym „dobrym duchem”. Bardzo często podsyła nam fajne filmiki z YT, postanowiliśmy więc umieszczać je na łamach Antyweba – stąd też nazwa cyklu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu