Felietony

Prezydent Katowic opowiada Niezgranym o Intel Extreme Masters

Grzegorz Marczak
Prezydent Katowic opowiada Niezgranym o Intel Extreme Masters
1

Dzięki uprzejmości Pawła Książka mamy dla was na niezgrani.pl specjalny wywiad na temat e-sportu z samym Prezydentem miasta Katowice. Jak wszyscy wiem niedawna impreza w spodku Intel Extreme Masters zakończyła się wielkim sukcesem. O sporcie więc zrobiło się na chwilę (mam nadzieję, że dłuższą)...

Dzięki uprzejmości Pawła Książka mamy dla was na niezgrani.pl specjalny wywiad na temat e-sportu z samym Prezydentem miasta Katowice.

Jak wszyscy wiem niedawna impreza w spodku Intel Extreme Masters zakończyła się wielkim sukcesem. O sporcie więc zrobiło się na chwilę (mam nadzieję, że dłuższą) dość głośno:

W Katowicach organizujemy wiele wydarzeń, na które przyjeżdżają goście z całej Polski i Europy. Nie zakładaliśmy jednak, że mistrzostwa świata gier komputerowych w Katowicach spotkają się z tak dużym zainteresowaniem. W ciągu tych trzech dni Spodek odwiedziło ponad 60 tysięcy osób, a Internecie odnotowaliśmy ponad 14 milionów odsłon transmisji online.

Bardzo cieszę się, że taki materiał ukazuje się właśnie na Niezgrani.pl - o ile się nie mylę jest to pierwsza wypowiedź Prezydenta Katowic odnośnie e-sportu i IEM. Zachęcam do przeczytania i podzielenia się swoimi uwagami.

Czytaj całość na niezgrani.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu