Felietony

Prawdziwy kombajn do pobierania zasobów z YouTube

Grzegorz Ułan
Prawdziwy kombajn do pobierania zasobów z YouTube
25

W świetle ostatnich doniesień o wojnie Google z serwisami ułatwiającymi pobieranie plików z YT może się okazać, że i ten projekt zostanie zablokowany. Na tę chwilę jednak to świetne narzędzie z wszystkim możliwymi opcjami do pobierania zasobów z YouTube, zarówno w formie video jak i tylko audio....

W świetle ostatnich doniesień o wojnie Google z serwisami ułatwiającymi pobieranie plików z YT może się okazać, że i ten projekt zostanie zablokowany. Na tę chwilę jednak to świetne narzędzie z wszystkim możliwymi opcjami do pobierania zasobów z YouTube, zarówno w formie video jak i tylko audio.

Na początek możemy wybrać konkretny filmik do ściągnięcia lub też całą, stworzoną czy znalezioną wcześniej, playlistę albo też wszystkie pozycje z konkretnego konta na YouTube.

Teraz w zależności czy chcemy pobrać video, mamy do wyboru kilkanaście opcji. Pierwsze z nich dotyczą wyboru jakości odtwarzania.

Jeśli ściągamy daną pozycję do konkretnego użycia, na przykład do odtworzenia na mobilnym urządzeniu, możemy skorzystać z kolejnego menu, gdzie wybierzemy odpowiednią dla naszego telefonu czy tabletu opcję konwersji.

Oczywiście nie musimy wszystkich pozycji z danego konta ściągać, zbędne pliki możemy z poziomu programu usunąć z listy. W przypadku wyboru opcji audio, wiadomo, mamy tylko kilka formatów do wyboru.

Nie przedłużając, poki jeszcze działa, zapraszam do przetestowania:).

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

YouTubepobieranie