Praca w IT

Front-end Developer zarabiający 19 000 zł? Takie oferty znajdziesz na praca.antyweb.pl

Jakub Szczęsny
Front-end Developer zarabiający 19 000 zł? Takie oferty znajdziesz na praca.antyweb.pl
12

Wracamy do Was z kolejnymi świetnymi ofertami od naszych partnerów. Jeżeli szukacie pracy w IT lub po prostu - coś chcielibyście zmienić w swojej ścieżce zawodowej, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi propozycjami.

Pracownicy sektora IT to jedna z lepiej zarabiających grup w Polsce. Jak wynika z umieszczanych przez naszych partnerów ofert, wprawny specjalista może otrzymywać co miesiąc wypłatę w wysokości sięgającej nawet 20 tysięcy złotych. Niewykluczone jednak, że są i tacy, którzy inkasują jeszcze większe pieniądze. Sprawdźcie, co mamy dla Was tym razem!

Front-end Developer w Connectis (mid)

Connectis to polska firma IT z 22-letnim doświadczeniem. Obecnie zatrudnia około 300-tu Specjalistów IT technologiach Java, C++, C#, .NET, SQL, JavaScript, Python, PHP, SAP, Ruby, Android, iOS i innych. W kontekście tego stanowiska, pracodawca będzie wymagał od Was tworzenia oprogramowania w oparciu o technologie: JavaScript, jQuery, AngularJS, Aurelia, HTML, CSS, Less, MS MVC, HTML5. Ponadto, będziecie działać w SCRUM-ie - jeżeli jesteście obeznani z tym frameworkiem, to tym lepiej dla Was. Musisz mieć minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu oraz znać język angielski przynajmniej na poziomie B2.

Ile możesz zarobić? Od 14 do 19 tysięcy złotych. Dodatkowo, możesz przeznaczyć część czasu pracy na wykonywanie jej zdalnie, poza biurem (Warszawa / Gdańsk / Kraków / Katowice). Za polecenie znajomego do pracy dostaniesz dodatkowe 2000 zł, otrzymasz możliwość świetnych wyjazdów integracyjnych, a ponadto czeka na Ciebie pakiet sportowy, medyczny oraz obsługa księgowa.

Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj już teraz!

Junior Java Developer w Connectis

Nasz partner kusi również Juniorów nie mniej atrakcyjną ofertą. W przypadku tego stanowiska będziecie pracować z technologiami Java 8, Spring 4+, Spring Boot, JBOSS, Jenkins, JIRA; repozytorium GIT oraz Oracle DB. Oczekiwany jest minimum rok doświadczenia w programowaniu, a niewątpliwym atutem będzie styczność w pracy z: Docker, Maven 3 oraz PL/SQL. Podobnie jak i w przypadku poprzedniego stanowiska praca będzie odbywać się w SCRUM-ie.

Wymagana jest znajomość Java 8, Spring boot, Spring 4+, jboss, Jenkins, jira oraz języka angielskiego na poziomie B1/B2. Tutaj zarobicie od 7 do 12 tysięcy złotych.

Spodobała Ci się ta oferta pracy? Nie czekaj - aplikuj!

Junior Frontend Developer

Jest kolejne stanowisko dla frontendowca, ale w tym wypadku na poziomie junior. Oczekiwania są podobne jak w przypadku mida, ale wystarczy Wam minimum rok doświadczenia w programowaniu. Benefity, możliwości i dodatki są bardzo podobne. Zarobicie od 7 do 12 tysięcy złotych.

Podoba Ci się ta oferta? Śmiało, aplikuj!

Python Backend Developer w Talkin' Things (mid)

Talkin Things to lider w sferze rozwiązań Smart Packaging. Oferujemy innowacyjną platformę komunikacyjną oraz zabezpieczenie przed podrabianiem produktów dzięki technologii NFC oraz aplikacji mobilnej. Współpracuje z największymi firmami na Świecie z branży technologicznej (np. NXP Semiconductors) i opakowaniowej (np. MCC Label), a klientami firmy są największe amerykańskie korporacje oraz marki produktów, które codziennie kupujesz.

W biurze w Warszawie będziecie odpowiadać za projektowanie architektury, implementację oraz konserwację oprogramowania. Będziecie również opracowywać dokumentację techniczną i użytkową oprogramowania, a ponadto współpracować z pozostałymi członkami zespołu.

Co musicie potrafić? Z pewnością programowanie obiektowe jest tutaj wymagane. Warto również znać framework Django, a doświadczenie w pracy z GIT będzie doskonałym atutem. Bardzo dobra znajomość Pythona jest raczej oczywista.

Zatrudnienie? W formie umowy o pracę, choć są możliwe inne warianty. Tutaj zarobicie od 5000 do 7500 złotych.

Podoba Ci się ta oferta? Aplikuj!

Project Manager w Autentika

Nasi dobrzy kumple z biura szukają świetnego Project Managera, który zajmie się koordynacją tworzenia projektów internetowych. Do jego obowiązków będzie należało zarządzanie zespołem złożonym z projektantów UX/UI oraz deweloperów oraz nadzór nad jakością tworzonych rozwiązań. Ważne będzie również takie prowadzenie komunikacji z klientem, by ten był od początku do końca zadowolony oraz zapewniony o pełnym profesjonalizmie firmy. Dodatkowo, PM będzie odpowiadać za dokumentację projektową oraz budżet oraz harmonogram projektu.

Aby aplikować, musisz mieć minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, świetne umiejętności miękkie, doświadczenie w pracy zdalnej oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Praca jest w pełni zdalna (start w godzinach 8-10, 8 godzin) ze sporadycznymi spotkaniami z klientem. Dodatkowo, oferent zapewnia o 20 wolnych dniach pracy w roku oraz przekaże sprzęt do pracy, o ile jest to konieczne. Ile zarobisz? Od 4 do 7 tysięcy złotych.

Fajna oferta? Aplikuj!

Programista PHP w Foton Technik

Foton Technik sp. z.o.o. pisze o sobie:

Jesteśmy grupą zaangażowanych i energicznych osób. Nasza firma to jedna z największych polskich spółek zajmujących się wykorzystywaniem odnawialnych źródeł energi. Mamy świadomość, że razem tworzymy coś wielkiego, w innowacyjnej branży, dlatego tak bardzo lubimy to, co robimy. Zajmujemy się realizacją elektrowni słonecznych.

Nasi partnerzy szukają osoby na stanowisko Programisty PHP - do jego głównych zadań będzie należało rozwijanie systemu CRM Bitrix24 oraz kontakt z partnerami. Oferent oprócz znajomości PHP oraz zapoznania się z dokumentacją Bitrix24 oczekuje kreatywnego podejścia do rozwiązania problemów i inicjatywy we wdrażaniu nowych rozwiązań. Doświadczenie? Mid lub Senior.

Zarobki: 7 - 12 tysięcy złotych UoP / UoD / UZ / B2B.

Tego właśnie szukałeś? Aplikuj teraz!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu