Praca w IT

"Junior Developer - 12 tys. złotych" - zobacz co nowego na praca.antyweb.pl

Jakub Szczęsny
"Junior Developer - 12 tys. złotych" - zobacz co nowego na praca.antyweb.pl
7

Nowy tydzień, nowe perspektywy i... nowe oferty pracy w naszym serwisie. Jak wspominaliśmy Wam we wcześniejszym tekście na temat ofert dostępnych w praca.antyweb.pl, osoby związane z branżą IT mogą liczyć na naprawdę dobre zarobki. Dzisiaj już nawet Junior Developer może zarabiać "na wejściu" nawet 12 tysięcy złotych. Tę i inne oferty możecie przeglądać w naszym serwisie!

Junior Developer (ForManWay)

ForManWay to firma doradztwa personalnego. W branży obecna jest już od ponad 10 lat, gdzie aktywnie działa w obszarze HR, specjalizuje się w rozwoju oraz wyłapywaniu talentów, organizuje szkolenia oraz tworzy interdyscyplinarne środowisko, w którym liczy się wzajemne wsparcie oraz motywacja. To właśnie od tej firmy wielu deweloperów rozpoczyna swoją karierę dołączając do największych firm na świecie.

Klient firmy, który jest firmą consultingową działającą w obszarze wdrażania rozwiązań CRM poszukuje osoby na stanowisko Junior Developera, gdzie nie jest wymagane doświadczenie. Widełki prezentują się naprawdę miło: od 4 do 12 tysięcy złotych. Sprawdźcie, czy spełniacie wyszczególnione przez klienta wymagania i jeżeli Warszawa Wam nie przeszkadza, wyślijcie zgłoszenie!

Link do oferty

Junior DBA (ForManWay)

Kolejna oferta od naszego partnera dotyczy nieco innego stanowiska, w którym pewne założenia pozostają te same. Widełki zakładają comiesięczną wypłatę w wysokości od 4 do 10 tysięcy złotych. Ponownie doświadczenie zawodowe nie jest konieczne, choć będzie stanowić spory atut przy rekrutacji. Zatrudnienie odbywa się w formie umowy o pracę lub B2B dla osób, które wolą wystawiać swojemu pracodawcy fakturę.

Link do oferty

Programista baz danych (Mid/Senior w ForManWay)

Klient firmy operujący w branży budowlanej oraz wykończeniowej poszukuje doświadczonego pracownika na stanowisko programisty baz danych gdzie będzie odpowiedzialny za opracowywanie, modyfikowanie oraz rozwój aplikacji raportowych, samych raportów oraz procesów zasilających, gromadzenie oraz przełożenie wymagań biznesowych na rozwiązania IT w obszarze BI. Ponadto, musi zapewnić właściwe funkcjonowanie samych baz oraz rozwiązywać problemy w zakresie ich działania. Jeżeli nie boicie się wyzwań, chcecie pracować na umowę o pracę i lubicie dodatkowe benefity, takie jak karta Multisport, to nie czekajcie i aplikujcie!

Link do oferty

Junior/Mid Back-end Developer (ForManWay)

Klient naszego oferenta, międzynarodowa firma IT zajmuje się międzynarodowym konsultingiem dedykowanym rozwiązaniom finansowym:

We are a niche, premium, challenger brand, and regularly win business against the Big 4 and some of the largest companies in the industry. We have the capabilities of a big firm, but the agility, speed and innovation of a start-up. We partner with financial institutions and Fin Tech firms to deliver digital transformation from customer experience to back-end processes.

Na tym stanowisku możecie oczekiwać od 8 - 12 tys. złotych na zasadzie umowy o pracę. Sprawdźcie koniecznie tę ofertę!

Link do oferty

Specjalista SEO (ForManWay)

Klient naszego oferenta, polska marka oferująca usługi z zakresu rekrutacji, employer brandingu, edukacji oraz szkoleń poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty SEO, który wymaga, aby ten szukał optymalnych rozwiązań mających na celu poprawę widoczności oraz lepszą promocję w sieci, tworzył długofalowe strategie działań marketingowych, wyszukiwał trendy oraz analizował stan SEO oraz koordynował dalsze działania w tym zakresie. Zarobki? Od 8 do 13 tys. złotych na zasadzie B2B.

Link do oferty

DevOps - AWS (Hostersi)

Dzięki Hostersom możecie między innymi czytać Antyweba. To właśnie na ich serwerach pracujemy i nasza współpraca układa się naprawdę dobrze. Polecamy Wam ten team i jeżeli wyżej wspomniane stanowisko Wam odpowiada, spełniacie wymagania - ślijcie zapytanie rekrutacyjne. Możecie liczyć na wypłatę w wysokości od 7 do 14 tys. złotych na zasadzie umowy o pracę lub B2B.

Link do oferty

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu