Praca w IT

Junior Java Developer za 14 tys. zł miesięcznie? Tą i inne oferty znajdziecie na praca.antyweb.pl

Jakub Szczęsny
Junior Java Developer za 14 tys. zł miesięcznie? Tą i inne oferty znajdziecie na praca.antyweb.pl
29

Nie jest tajemnicą fakt, iż dobry programista może naprawdę dobrze zarobić. Warto jednak wiedzieć gdzie szukać, do kogo udać się z zapytaniem o angaż i zaznajomić się z jasnymi i klarownymi informacjami przed, w trakcie i już po rekrutacji. Na tym bazuje praca.antyweb.pl i dzisiaj chcemy przedstawić Wam umieszczone tam przez naszych partnerów oferty.

Misją praca.antyweb.pl jest zamieszczanie ofert pracy w IT od renomowanych firm, które nie boją się podać widełek cenowych, zaproponować coś więcej niż "możliwość pracy w młodym, dynamicznym zespole" lub "będzie do portfolio". Najlepsze oferty, o jasnych zasadach rekrutacji możecie przeglądać tutaj.

Junior Java Developer w Conectis

Wyeksponowana już w tytule oferta dla Junior Java Developera oferuje widełki płacowe wahające się od 10 000 zł aż do 14 000. Możecie aplikować na to stanowisko nie tylko w Warszawie, ale również w Krakowie, Gdańsku oraz Katowicach. Ostateczna pensja jest oczywiście zależna od umiejętności oraz doświadczenia programisty. Niemniej, w naszej ocenie jest to oferta warta uwagi - nie tylko z uwagi na ponadprzeciętne zarobki! Connectis bowiem to firma z 22 letnim doświadczeniem na rynku - w dodatku charakteryzuje się polskim rodowodem.

Link do oferty

Account Manager (Corporate Services Manager) w Talentica

Jeżeli dobrze czujesz się w kwestii obsługi klienta w sektorze IT - oferta od Talentiki powinna Ci się bardzo spodobać. Tutaj możesz liczyć na zarobki wahające się od 5 000 do 6 500 złotych na zasadach umowy o pracę lub B2B. Na tej ofercie skorzystają głównie kandydaci z Warszawy, ale być może jest to dobry moment, aby dołączyć do tej firmy i przygotować sobie dobre miejsce w firmie Omega, dla której Talentica poszukuje doświadczonych i dobrych pracowników.

Link do oferty

JAVA Developer w Talentica

Talentica poszukuje JAVA Developera dla banku, gdzie programista będzie odpowiedzialny m. in. za wdrażanie nowych funkcjonalności informatycznych. Jeżeli charakteryzuje Cię biegła znajomość Java 8 i platformy JVM, nie boisz się wyzwań, lubisz programowanie i nie widzisz nic złego w pracy w Warszawie - gorąco zachęcamy do aplikowania.

Link do oferty

.Net Developer w FILTTR

FILTTR mocno kibicujemy, bo jedziemy na jednym wózku. O ile my stosujemy dobrze znane i standardowe metody łączenia pracowników i pracodawców, tak ta aplikacja robi to za pomocą specjalnego algorytmu. Już teraz może się pochwalić współpracą z software house'ami, polskimi i międzynarodowymi korporacjami oraz startupami. Wszystko obraca się w branży IT, więc poczujecie się tutaj jak u siebie. A już jeżeli jesteście deweloperami znającymi się na .NET, to jest jeszcze piękniej.

Link do oferty

FILTTR szuka ponadto osób na stanowiska C++ Developer, Programista JAVA, Programista BPM oraz front-end developer. Sprawdźcie czy spełniacie wymagania i aplikujecie - naprawdę warto!

Chciałbyś pracować w Antywebie, ale lubisz pisać tylko kod? Cóż, miło będzie Cię przyjąć do naszej załogi!

Jak znam Grześka oraz całą redakcję, to mogę poręczyć za nich, że są to świetni ludzie, z którymi genialnie się pracuje. O sobie nie powiem nic, prawdopodobnie nie jestem zbyt fajny i interesujący. Ale reszta ekipy to naprawdę zgrana paczka, z którą można się i pośmiać i doskonale popracować. Jeżeli chciałbyś nam pomóc w ogarnianiu Wordpressa, znasz się na tym i nie masz nic przeciwko pracy zdalnej (którą niezwykle sobie cenimy!), zapraszamy do nas. Możesz liczyć na zarobki wahające się w granicach od 2000 do 3000 złotych.

Link do oferty

Mamy również coś od Hostersów. To właśnie dzięki nim działa Antyweb!

Hostersów dobrze znamy i mocno się z nimi lubimy. Dlatego też, jeżeli masz pojęcie o tym jak spełniać swoje zadania jako SysAdmin, doskonale orientujesz się w Linuksie, ale od Windowsa również nie stronisz, świetnie czujesz się w rozwiązaniach chmurowych i nigdy nie widziałeś Rybnika, gdzie przyjdzie Ci pracować - wpadnij do Hostersów. Możesz liczyć na zarobki w wysokości 7 000 - 14 000 zł zależnie od doświadczenia na zasadach umowy o pracę, umowy o dzieło, umowy zlecenie lub B2B. Do wyboru - do koloru!

Link do oferty

Front-end developer w Librus

Jeżeli chciałbyś współtworzyć oprogramowanie wspierające polskie szkoły, jesteś front-endowcem, doskonale czujesz się w w pracy zespołowej i nie boisz się wyzwań - Librus czeka właśnie na Ciebie. Firma sama nazywa siebie zespołem pasjonatów, którzy wierzą w to, że mogą zmienić coś na lepsze. Jeżeli i Ty jesteś tego samego zdania, nie widzimy przeszkód w tym, abyś spróbował swoich sił w rekrutacji. A już szczególnie, jeżeli zawsze ciągnęło Cię do Katowic.

Link do oferty

A jeżeli jesteś Programistą PHP, Librus ma dla Ciebie jeszcze jedną ofertę!

Scrum Master w Ework Group

Ework Group to firma konsultingowa, która zajmuje się outsourcingiem kompetencyjnym oraz rekrutacją specjalistów IT na rynkach polskim oraz skandynawskim. W ramach tej oferty poszukuje się scrum mastera, którego najwyższe zarobki mogą wynosić aż ponad 18 000 złotych. To naprawdę sporo! Mało tego, możliwa jest praca zdalna w 15% ogólnego wymiaru pracy w firmie. Jeżeli spodobała Ci się ta oferta - zapraszamy do rekrutacji!

Link do oferty

A jeżeli nie boisz się pracy w Finlandii jako Java Developer - sprawdź tę ofertę od Ework Group! 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu