Akcja Partnerska

Poznaj aplikację PAYBACK. Zbieraj punkty jeszcze szybciej i łatwiej!

WS
Wpis Sponsorowany
10

Payback to jeden z najpopularniejszych programów lojalnościowych w Polsce. Konsumentów przyciąga do niego mnogość i różnorodność partnerów oraz atrakcyjne nagrody, które można otrzymać za zebrane punkty. Teraz zbieranie punktów jest jeszcze łatwiejsze dzięki specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne.

Aplikacja PAYBACK – dlaczego warto ją mieć?

Aplikacja PAYBACK zapewnia przede wszystkim wygodę. Nie musisz w portfelu nosić kolejnej plastikowej karty wystarczy, że masz smartfona. Jeśli zainstalujesz aplikację w telefonie, jedno kliknięcie umożliwi szybki dostęp do karty, którą zeskanujesz przy kasie w sklepie stacjonarnym. Dodatkowo użytkownicy aplikacji mogą liczyć na specjalne kupony, które nie są dostępne na stronie internetowej. Dzięki nim można zdobyć jeszcze więcej punktów u partnerów stacjonarnych i internetowych.

Jest to też duże udogodnienie dla osób, które uzbierane punkty chcą wymienić na zakupy u partnerów programu. Przykładowo, tankując paliwo, wystarczy pokazać aplikację i powiedzieć kasjerowi, że chce się za nie zapłacić punktami. Po zeskanowaniu wirtualnej karty z konta PAYBACK zostanie pobrana odpowiednia liczba punktów. Tak samo możesz postąpić, kupując bilet do kina, a także robiąc zakupy w marketach budowlanych czy hipermarketach będących partnerami PAYBACK.

Pamiętaj, że gdy robisz zakupy w sklepach online, punkty będą naliczane tylko w przypadku gdy wejdziesz na stronę partnera programu poprzez aplikację PAYBACK. Punkty lojalnościowe nie są naliczane w sytuacji, gdy korzystasz w czasie zakupów z aplikacji wybranych przez Ciebie sklepów.

Jak pobrać aplikację PAYBACK?

Z aplikacji mogą korzystać osoby mające urządzenia mobilne działające w oparciu o system Android oraz iOS. Można ją pobrać bezpośrednio ze sklepów z aplikacjami lub znaleźć odpowiedni odnośnik na stronie PAYBACK.

Jeżeli zdecydujesz się na instalację aplikacji, pamiętaj, aby ją regularnie aktualizować. Jej autorzy cały czas wprowadzają nowe opcje i rozwiązania, które pomogą Ci w jeszcze szybszym zbieraniu punktów.

Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat aplikacji PAYBACK

Aplikacja została stworzona tak, aby ułatwiać nie tylko zbieranie punktów, ale i organizację zakupów. Wchodząc w zakładkę „więcej”, możesz stworzyć swoją listę zakupów i rzeczy do załatwienia „na mieście”. Punkty, które zostały już wykonane, możesz szybko odhaczyć lub po prostu przesunąć dany element w prawo. Wówczas zostanie on oznaczony jako wykonany.

W aplikacji też bardzo łatwo wymienisz swoje punkty na nagrody. Mogą to być vouchery do partnerów programu, np. umożliwiające zakup biletów do kina lub nagrody rzeczowe dostępne w katalogu PAYBACK.

Możesz też przy jej pomocy łatwo znaleźć stacjonarnych partnerów programu. Jest to szczególnie pomocne, gdy często podróżujesz do innych miast. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę „Sklepy w mojej okolicy” i pozwolisz ustalić urządzeniu swoją lokalizację. Możesz też samodzielnie wskazać miejsce, w którym aplikacja ma wyszukać partnerów PAYBACK.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: