Steam

Pożegnajcie się z pieniędzmi. Letnia wyprzedaż na Steamie ruszyła!

PW
Paweł Winiarski
14

To jest ten moment, kiedy każdy konsolowiec zazdrości ludziom grającym na komputerach. Lepszego momentu na nadrobienie growych zaległości nie będzie. Ruszyła letnia wyprzedaż na Steamie. Letnia wyprzedaż potrwa tylko do 21 czerwca, jeśli więc macie odłożone pieniądze, warto na bieżąco odwiedzać p...

To jest ten moment, kiedy każdy konsolowiec zazdrości ludziom grającym na komputerach. Lepszego momentu na nadrobienie growych zaległości nie będzie. Ruszyła letnia wyprzedaż na Steamie.

Letnia wyprzedaż potrwa tylko do 21 czerwca, jeśli więc macie odłożone pieniądze, warto na bieżąco odwiedzać platformę od Valve. Przecenione tytuły będą się często zmieniać, a w niektórych przypadkach promocje mogą przekraczać nawet 80%.

Co 24 godziny lista ofert ma być aktualizowana (o godzinie 19:00), co 12 godzin natomiast będziecie trafiać na błyskawiczne oferty (godziny 7:00 i 19:00). Jako ciekawostkę przygotowano grę Monster Summer Game, w której postępy będą nagradzane rabatami na wybrane tytuły. Warto więc tę produkcję sprawdzić.

To jest ten moment, w którym strasznie żałuję, że nie mam w domu mocnego PC-ta. A może warto wybrać najciekawsze oferty, kupić to i owo, żeby po zakupie nowego komputera do gier mieć co na nim uruchamiać? Nie, Steamie - nie naciągniesz mnie. No chyba, że...

A tak zupełnie poważnie, udanych zakupów!

grafika: 1, 2

Źródło: Steam

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

steam