Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Cloud

Poszukujesz clouda dla swojego projektu? Ustrzel chmurę z Cloudersami!

WS
Wpis Sponsorowany
14

Nie wiesz, które rozwiązanie cloudowe najlepiej spełni wymagania techniczne Twojego projektu? A może zależy Ci na rozwiązaniu dobrym, ale nie najdroższym i funkcjonalnym? Ustrzel właściwą chmurę z Cloudersami! Właśnie ruszyła platforma Cloudersi.com – innowacyjny w skali światowej projekt związany z...

Nie wiesz, które rozwiązanie cloudowe najlepiej spełni wymagania techniczne Twojego projektu? A może zależy Ci na rozwiązaniu dobrym, ale nie najdroższym i funkcjonalnym? Ustrzel właściwą chmurę z Cloudersami! Właśnie ruszyła platforma Cloudersi.com – innowacyjny w skali światowej projekt związany z cloud computingiem, stworzony przez znanego w Polsce dostawcę hostingu specjalizowanego firmę Hostersi.

Platforma Cloudersi (www.cloudersi.com) to miejsce, w którym nie tylko porównasz i dopasujesz najbardziej optymalne dla Twojego projektu internetowego rozwiązanie cloudowe, ale przede wszystkim je przetestujesz. I to bez żadnych kosztów!

Cloudersi mają być przewodnikiem po skomplikowanym świecie cloud computingu. A docelowo również miejscem edukacji, wymiany doświadczeń, rekomendacji i miejscem bliskich spotkań z dostawcami cloudów z całego świata

– wyjaśnia Magdalena Zawada, prezes zarządu firmy Hostersi oraz nowej spółki-córki Cloudersi.

Chmury z całego świata

Hostersi, jako dostawca hostingu specjalizowanego dla wymagających projektów internetowych oraz partner Amazon Web Services, już od jakiegoś czasu doradzają i projektują rozwiązania cloudowe. Przykładem takiego wdrożenia jest m.in. architektura pod aplikację Landingi.com., szopuje.pl czy platformę do sprzedaży biletów on line dla MJM Prestige.

Rynek cloud computingu rozwija się dynamicznie, a rozwiązania są bardzo zróżnicowane, szczególnie pod kątem funkcjonalności i zastosowania. To sprawia, że pojmowanie samego zagadnienia hostingu w chmurze bywa odmienne, trudno też wskazać jednego idealnego clouda dla wszystkich rodzajów projektów internetowych

Prostota skomplikowanych rozwiązań

Właśnie to skłoniło Hostersów do szczegółowej analizy rozwiązań cloudowych. Zweryfikowali dostępne chmury, przebadali i przetestowali w praktyce ich funkcjonalności, zastosowanie i API.

Po niemal roku intensywnych prac badawczo-testowych, śmiało jesteśmy w stanie wskazać wspólny mianownik dla cloudów oraz różnice, które powodują, że dane rozwiązanie będzie idealne dla jednego projektu, a dla drugiego w ogóle nie będzie miało zastosowania

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów rynku cloud computingu, Hostersi stworzyli innowacyjny w skali światowej projekt Cloudersi. Poprzez platformę Cloudersi.com możemy porównać i wybrać najwłaściwszą dla nas chmurę.

Atutem platformy Cloudersi.com jest fakt, że bardzo skomplikowane i często zawiłe zagadnienia techniczne sprowadzamy do jednego wspólnego mianownika. W prosty sposób je porównujemy i dajemy drogowskaz, które rozwiązanie najbardziej pasuje do określonych potrzeb Klienta

Testuj – bez opłat i kont dostępowych

Obecnie na platformie Cloudersi znajdziemy i porównamy rozwiązania Amazon Web Services, Digital Ocean, e24 Cloud, Linode, Oktawave, Rackspace, Softlayer i Windows Azure. Niebawem do projektu dołączą kolejni krajowi i zagraniczni dostawcy cloud computingu.

Aby ustrzelić właściwą dla naszego projektu chmurę, wystarczy podać kilka parametrów technicznych (m.in. ilość procesorów, wielkość pamięci RAM, ilość przestrzeni dyskowej i transferu), a system wyszuka rozwiązania spełniające nasze oczekiwania techniczne. Możemy je nie tylko porównać pod względem ceny, ale przede wszystkim przetestować funkcjonalności – techniczne, ale i obsługi samego interfejsu użytkownika.

I nie musimy ponosić żadnych opłat i tworzyć wielu kont dostępowych! Po okresie testów możemy zdecydować, które rozwiązanie jest nam najbliższe, bo najbardziej spełniające oczekiwania techniczne, najbardziej intuicyjne, zrozumiałe i przyjazne w obsłudze.

Nie znajdziemy drugiej takiej platformy jak Cloudersi, która w tak prosty sposób porównywałaby cloudy. A jeśli pomimo prostoty rozwiązania, kwestia cloud computingu nadal pozostanie dla nas jedną wielką zagadką, możemy skorzystać z pomocy Hostersów. Za pośrednictwem dedykowanej platformy Admin365.pl można zlecić zaprojektowanie i zarządzanie platformą cloudową na potrzeby swojego biznesu.

Spółka Cloudersi jest w 100-procentach zależna kapitałowo od Hostersi Sp. z o.o.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: