Telekomy

Porównanie ofert Heyah Smart z Nju mobile

Grzegorz Ułan
Porównanie ofert Heyah Smart z Nju mobile
18

Dzisiejsza premiera nowej oferty T-Mobile w swojej marce Heyah, która wydawała się dość długo zapomnianym dzieckiem, łudząco przypomina ofertę od Orange i analogicznej marki Nju mobile. Jak to bywa w takich ofertach, póki się ich nie zestawi ze sobą, ciężko dostrzec różnicę. Postanowiłem zebrać j...

Dzisiejsza premiera nowej oferty T-Mobile w swojej marce Heyah, która wydawała się dość długo zapomnianym dzieckiem, łudząco przypomina ofertę od Orange i analogicznej marki Nju mobile.

Jak to bywa w takich ofertach, póki się ich nie zestawi ze sobą, ciężko dostrzec różnicę. Postanowiłem zebrać je w jednym miejscu wzorem poprzednich zestawień.

Porównanie Heyah Smart z innymi ofertami możecie sprawdzić w tych wpisach:

Celem wyjaśnienia, rozróżniłem w tabelce opcje samodzielne - cenami, które musicie zapłacić, by skorzystać z poszczególnych pozycji i oznaczeniem „w cenie”, które pojawiają się z automatu jak już zdecydujecie się na którąś z opcji.

Najlepszy przykład to Nju mobile z rachunkiem jeden na wszystko, gdzie płacicie 39 zł i macie wszystko w cenie, a w Nju mobile z rachunkiem - Więcej internetu, możecie wydać jedynie 29 zł i korzystać tylko z internetu w tej cenie, a dodatkowe opcje tylko dopłacacie. Jak nie korzystacie płacicie tylko cenę z rubryki Opłata wstępna.

Mam nadzieję, że jakoś bardziej przejrzyście to zestawiłem, oczywiście liczę na Wasze uwagi jak w poprzednich zestawieniach, na bieżąco będę reagował i poprawiał, by w końcu dało się to jakoś sensownie zaprezentować.

Ocenę poszczególnych ofert pozostawiam Wam w imię zasady dla każdego coś innego. Ktoś, kto potrzebuje dużo internetu, a nie rozmawia i nie wysyła wiadomości idealna będzie opcja z Nju mobile i więcej internetu, ktoś kto wszystko po trochę ma jeden na wszystko. W Heyah oferty są dobre dla osób, które naprawdę mało rozmawiają i do tego potrzebują dostępu do sieci w określonych pakietach.

Wzorem poprzedniego zestawienia udostępniam Wam tabelkę z sortowaniem, choć tu niewiele jest do sortowania:).

Foto teen girl calling with 2 mobile phones outdoor via Shutterstock.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

aktualizowane