Smartfony

Znamy polską cenę Mi Mix 2 oraz nowych dla Polaków produktów Xiaomi

Paweł Winiarski
6

Ujawniono wreszcie oficjalną polską cenę smartfona Xiaomi Mi Mix 2 oraz zapowiedziano dostępność nowych produktów Xiaomi. Jak widać firma coraz śmielej atakuje polski rynek.

Bezramkowy Xiaomi Mi Mix 2 pojawi się w polskiej dystrybucji w grudniu i został wyceniony na 2199 złotych - chodzi o wersję z 6 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Na razie mówi się jedynie o dostępności online.

Xiaomi Mi Mix 2 to smartfon z ekranem o przekątnej 5,99 cala i proporcjach 18:9 - zajmuje on niemal cały przedni panel urządzenia.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy być dziś w Polsce, aby zaprezentować flagowy model Mi MIX 2 oraz niektóre rozwiązania Mi Ecosystem. Polska jest ważnym rynkiem dla Xiaomi, a przedstawione produkty w pełni oddają naszą wizję „innowacje dla wszystkich”, łącząc dobre rozwiązania technologiczne i przystępne ceny.

– powiedział Donovan Sung, dyrektor ds. produktu i marketingu, Xiaomi Global.

Nowa kamera, hulajnoga i lampa

Xiaomi zapowiedziało również wprowadzenie na naszym rynku innych nowych urządzeń. Za 599 złotych kupimy kamerę Mi Action Camera 4K, która jak sama nazwa wskazuje, nagrywa materiały w 4K. W 30 klatkach, posiada również szerokokątny obiektyw 145 stopni i 2,4 calowy wyświetlacz.

Mi Electric Scooter, którą wyceniono na 1799 złotych to prosta w obsłudze, elektryczna hulajnoga. Waży 12,5 kilograma, przejedzie na jednym ładowaniu około 30 kilometrów. Posiada reflektor LED oraz funkcję hamowania regeneracyjnego.

Za 199 złotych kupimy natomiast Mi Bedside Lamp, która potrafi świecić "16 milionami różnych kolorów". Można nią sterować za pomocą panelu dotykowego oraz aplikacji Mi Home, Google Home lub Amazon Alexa.

Wspomniano również o dostępności oczyszczacza powietrza - Mi Air Purifier 2 kupicie za 849 złotych.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu