Moje przemyślenia

Pokrowiec na iPhone'a dla osób często grających w gry? WynCASE!

MK
Marcin Kamiński
4

Gry na smartfona to dobry sposób na szybkie zabicie czasu. Często zdarza się Wam uruchamiać aplikacje na iPhone'a wymagające klikania po ekranie? Jeśli tak, mamy coś dla Was - pokrowiec WynCASE, który nie tylko chroni telefon przed uszkodzeniami, ale zawiera w sobie bardzo wygodne i praktyczne przyc...

Gry na smartfona to dobry sposób na szybkie zabicie czasu. Często zdarza się Wam uruchamiać aplikacje na iPhone'a wymagające klikania po ekranie? Jeśli tak, mamy coś dla Was - pokrowiec WynCASE, który nie tylko chroni telefon przed uszkodzeniami, ale zawiera w sobie bardzo wygodne i praktyczne przyciski, które doceni z pewnością każdy zapalony gracz.

WynCASE to pokrowiec dający zamontować się na obudowie od telefonu iPhone czwartej i piątej generacji. Założony na smartfona oddaje do naszej dyspozycji praktyczne przyciski po lewej i prawej stronie ekranu, jak w klasycznych przenośnych konsolach do gier. Sprawdzone sterowanie z pewnością szczególnie przydatne okaże się w grach wymagających częstego klikania, takich jak wyścigówki czy zręcznościówki.

Jak widać na filmie, dodatkową zaletą wykorzystania pokrowca WynCASE jest odsłonięcie ekranu - zamiast klikać po nim palcami i zasłaniać obraz, nasze dłonie w pełni spoczywają na obudowie telefonu.

To, co wyróżniać może konstrukcję WynCASE od innych nakładek i kontrolerów do iPhone'a, to brak jakichkolwiek baterii czy konieczności łączenia poprzez Bluetooth. Dzięki wykorzystaniu opatentowanej technologii BridgeTOUCH WynCASE przesyła sygnały z wykorzystaniem pola elektrycznego.

Bez wątpienia kolejną wielką zaletą pokrowca WynCASE, podkreślaną zresztą przez autorów pomysłu, jest jego cienka budowa. Całość założona na iPhone'a nie powoduje dużego wzrostu jego rozmiarów, dzięki czemu nadal z łatwością mieści się w kieszeni. Dodatkowe przyciski zamontowane na obudowie mają nie powodować dyskomfortu w trakcie noszenia i korzystania z telefonu, dzięki czemu pokrowiec może być zamontowany na stałe.

Jak to coraz częściej w przypadku interesujących pomysłów bywa, jego autorzy zbierają obecnie fundusze potrzebne na realizację projektu. Za pośrednictwem serwisu Kickstarter uzbierano dotychczas 5,000 z oczekiwanych 80,000 dolarów. Do końca zbiórki został jeszcze miesiąc, a aby stać się jednym z pierwszych posiadaczy pokrowca WynCASE w wybranym kolorze należy uiścić przynajmniej 30 USD.

Ja osobiście nie gram w zbyt wiele gier na iPhone'a, a dodatkowo mam zbyt starą generację smartfona, aby współpracowała z pokrowcem WynCASE. Dla Was może to być jednak ciekawe rozwiązanie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Mobile