Gry

Pokemon Unite na Androida i iPhone już we wrześniu!

Kamil Świtalski
1

Znamy oficjalną datę premiery Pokemon Unite. Gra zadebiutuje na smartfonach i tabletach 22 września.

Pokemon Unite to jedna z najważniejszych gier w uniwersum od czasów Pokemon Go. Pierwszy przedstawiciel gatunku MOBA z kieszonkowymi stworkami okazał się ogromnym sukcesem — i od chwili swojej premiery zgarnia coraz większą rzeszę fanów, a także regularnie się rozwija. Jego twórcy kuszą codziennymi nagrodami, gracze nabierają wprawy, a wszystko to nabiera coraz więcej sensu. Niestety, póki co gra trafiła wyłącznie na konsole Nintendo Switch — ale zgodnie z zapowiedziami, już jesienią będzie dostępna także na Androida oraz iOS. Dziś padła oficjalna data premiery Pokemon Unite na smartfony i tablety!

Pokemon Unite na Androida oraz iOS: kiedy premiera?

Podczas dzisiejszego wydarzenia poświęconego wyłącznie grom z Pokemonami, dowiedzieliśmy się że gra zadebiutuje na smartfonach i tabletach z Androidem oraz iOS / iPadOS w drugiej połowie września. Oficjalna data premiery Pokemon Unite na smartfony to 22 września 2021 roku, ale żeby podkręcić atmosferę - już teraz możecie dokonać wstępnej rejestracji, by pokazać twórcom że jesteście zainteresowani dostępem to gry. Takowa dostępna jest zarówno dla wersji na Androida jak i urządzenia Apple — i znajdziecie ją, kolejno:

Pokemon Unite na smartfony i tablety pozwoli rywalizować z graczami z Nintendo Switch

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami - wszyscy gracze Pokemon Unite będą mogli ze sobą współzawodniczyć. Gra doczeka się cross play, który będzie wspierał wspólną zabawę użytkowników na konsoli Nintendo Switch oraz iOS/Androidzie. Co więcej: jeżeli połączycie swoje konto, będziecie mogli też cieszyć się synchronizacją progresu, a zatem będziecie mogli grać tam, gdzie wam wygodniej.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: