Podcast Antyweb Po Godzinach

One są cały czas na topie! Pokemon Go nie ma sobie równych. Dlaczego?

Konrad Kozłowski
One są cały czas na topie! Pokemon Go nie ma sobie równych. Dlaczego?
0

Pokemony to fenomen trwający od kilku dekad, a aktualna sytuacja wcale nie zwiastuje zmiany stanu rzeczy. Dlaczego Pokemon Go nie ma sobie równych? Jakie inne gry są warte uwagi?

Pokemony cały czas na topie

Do pewnego momentu uważałem, że Pokemony przede wszystkim są serialami i filmami. Emitowane w Polsce przed laty odcinki gromadziły ogromną widownię, ale wcale do niej nie należałem. Co innego w przypadku żetonów w czipsach czy innych gadżetów, którymi grało się wspólnie z kumplami. Nieco później pojawiły się też emulowane gry z Gameboy'a i nie tylko, które przenosiły nas w ten wyjątkowy świat i nareszcie pozwalały stać się jednym z trenerów.

Obecnie na hasło "Pokemon" reaguje się przede wszystkim myśląc o grze AR Pokemon Go, grze karcianej, a także nowych tytułach na Nintendo Switch. To właśnie o tym wszystkim dyskutujemy w najnowszym odcinku podcastu, bo żadna inna gra mobilna AR nie jest w stanie dogonić i pokonać Pokemon Go, a każda kolejna odsłona gry na Switcha rozchodzi się w milionach egzemplarzy. Skąd to stałe zainteresowanie i zaangażowanie fanów? W tym odcinku Konrad Kozłowski przepytuje oddanego gracza Kamila Świtalskiego.

Dlaczego Pokemon Go jest takie popularne?

Podcastu Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu