Podcast Antyweb Po Godzinach

Pojedynek gigantów wkroczył w nową fazę. Netflix nigdy nie miał tak ciężko

KK
Konrad Kozłowski
16

Za nami dwie najważniejsze premiery tego roku, dlatego przyglądamy się z bliska Disney+, oceniając pierwszy serial Star Wars oraz szanse na premierę tego serwisu VOD w Polsce.

Nie zazdroszczę sytuacji, w jakiej znalazłaś Netflix. Do niedawna niekwestionowany lider rynku VOD jest w nie lada tarapatach, bo rywali stale przybywa. Co więcej, nie są to już nieśmiałe próby zaoferowania widzom czegoś innego, lecz poparte ogromnymi pieniędzmi i silnymi markami oraz nazwiskami projekty. Takim jest przecież Apple TV+, a ze szczególną uwagą należy śledzić i przyglądać się Disney+, który ruszył 12 listopada.

Wraz z debiutem Disney+ premierę miał pierwszy serial aktorski Star Wars pt. "The Mandalorian" (recenzja), który został przyjęty całkiem ciepło. Jemu też przyglądamy się w najnowszym odcinku podcastu Antyweb Po Godzinach, gdzie wraz z Konradem Kozłowskim (to ja!) dyskutował Damian Marusiak z PurePC.pl (obydwaj mieliśmy szansę używać Disney+ oraz Apple TV+, widzieliśmy najważniejsze tytuły obydwu serwisów VOD). Nie zabrakło oczywiście dywagacji na temat daty premiery Disney+ w Polsce, która może nastąpić już niebawem.

Miłego słuchania!

Podcast Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: