Apple

Zakup iPhone? Kiedyś musi być ten pierwszy raz

Konrad Kozłowski
Zakup iPhone? Kiedyś musi być ten pierwszy raz
113

Premiera iPhone 11 sprawiła, że smartfonami Apple zainteresowały się osoby, które zdążyły już porzucić iOS-a na rzecz Androida oraz te, które wcześniej iPhona nie używały. Bardziej sceptycznie podchodzi do niego wieloletni użytkownik smartfonów Apple. Oto trzy zupełnie inne spojrzenia na najnowsze iPhony.

Konrad (to ja!) używa go od ponad 10 lat, Paweł powraca po dłuższej przerwie, a Tomek dopiero rozpoczyna z nim swoją przygodę. Nowy iOS 13 jest łatany przez Apple dzień po dniu, a iPad odfrunął wszystkim innym urządzeniom z tej kategorii. Krótko mówiąc: dzieje się.

Najnowszy odcinek podcastu Antyweb Po Godzinach to dyskusja na temat zalet i wad najnowszych modeli iPhone, a także iOS-a. Nie zabrakło porównań do Androida, który kompletnie nie radzi sobie na tabletach, dlatego odnotowaliśmy płynne przejście na temat iPada, których użytkownikami są wszyscy trzej panowie biorący udział w rozmowie. Jednym z punktów dyskusji stały się też usługi Apple oraz ich konkurencja z obozu Androida, gdzie Google zdaje się być jedyną firmą, która jest w stanie cokolwiek (sensownego) na tym zarobić.

Nasza recenzja iPhone 11 Pro już jest dostępna.

Podcast Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hot