Podcast Antyweb Po Godzinach

Miał oberwać nowy Google Pixel 4, a dostało się Androidowi

KK
Konrad Kozłowski
8

Nowe Google'owe smartfony Pixel 4 i Pixel 4 XL to paczka nowości, ale także i sporo rozczarowań. Ich premiera skłania też do refleksji nad innymi produktami oraz usługami Google oraz sytuacji firmy na tle największych konkurentów.

Google Pixel 4 i Pixel 4 XL nareszcie zadebiutowały. Nareszcie, bo ten festiwal przecieków, w tym oficjalnych zapowiedzi ujawniających kluczowe funkcje, był już odrobinę męczący. Po premierze trudno jednoznacznie ocenić te smartfony, ale zanim trafią do nas na testy, Konrad Kozłowski z Albertem Lewandowskim skomentowali niektóre cechy charakterystyczne nowych Pixeli, jak również kondycję Androida i innych produktów oraz usług Google.

Nie zabrakło wzmianki o głośnikach Google Home (i ich konkurencji w postaci głośników Echo od Amazonu), komputerach Pixelbook (Go) i Surface od Microsoftu, jak również kłopotliwych okolicznościach Huaweia. I tak, gdy oberwać miał tylko Pixel 4 oraz jego większy brat Pixel 4 XL, nasze komentarze dosięgnęły większości branży i chyba wszystkich gigantów tego rynku technologicznego. Ale nic dziwnego - to przecież Antyweb Po Godzinach.

Podcast Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: