Startups

900.pl - mamy własnego Ninga?

Grzegorz Marczak
2

Powstaje właśnie nowy serwis o nazwie 900.pl - ma to być generator serwisów społecznościowych czyli coś na kształt ning.com. Pomysł na stworzenie takiego serwisu w internecie zawsze uważałem za bardzo ciekawy i mający szansę na sukces. W chwili obecnej 900.pl dostępny jest tylko dla zam...

Powstaje właśnie nowy serwis o nazwie 900.pl - ma to być generator serwisów społecznościowych czyli coś na kształt ning.com. Pomysł na stworzenie takiego serwisu w internecie zawsze uważałem za bardzo ciekawy i mający szansę na sukces.W chwili obecnej 900.pl dostępny jest tylko dla zamkniętej grupy dlatego trudno jest cokolwiek więcej napisać. Autorzy podają, że docelowo w serwisie dostępne będą takie funkcje jak :forum, galerie, blogi, profile użytkowników, oraz własne unikalne adresy stron.

Uważam, że tego typu serwis jest potrzebny w naszym internecie, mam nadziej że to co teraz widzimy nie jest kolejnym wdrożeniem jakiegoś gotowego skrypty lecz będzie dobrze przygotowanym i przemyślanym systemem. To, że generatory serwisów społecznościowych pokazał już ning.com o którym wiele razy już na blogu wspominałem.

info o serwisie pochodzi z startups.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu