Google

Podzielmy się tu wszyscy zaproszeniami do Google Inbox. My mamy dla Was 9 zaproszeń

Grzegorz Ułan
Podzielmy się tu wszyscy zaproszeniami do Google Inbox. My mamy dla Was 9 zaproszeń
858

Wczoraj wieczorem Google udostępniło opcję zapraszania innych, dla tych, którzy jako pierwsi zgłosili chęć testowania nowej poczty od Google. Również wczoraj dzieliłem się z Wami sposobem na podzielenie się nową skrzynką z bliskimi. Pierwsi użytkownicy na swoich kontach powinni mieć opcję rozdani...

Wczoraj wieczorem Google udostępniło opcję zapraszania innych, dla tych, którzy jako pierwsi zgłosili chęć testowania nowej poczty od Google. Również wczoraj dzieliłem się z Wami sposobem na podzielenie się nową skrzynką z bliskimi.

Pierwsi użytkownicy na swoich kontach powinni mieć opcję rozdania 3 zaproszeń. Ja opisanym wczoraj sposobem mam do rozdania aż 9 zaproszeń i wszystkimi podzielę się z Wami, jak zresztą obiecywałem w poprzednich wpisach o Google Inbox.

Wychodzi na to, że wśród Was również powinna być spora grupa, która ma już dostęp i co najważniejsze opcję zapraszania innych. Tutaj prośba, aby podzielić się z nimi z innymi, którzy zaspali, ale nie mogą się już doczekać na zaproszenia od Google.

Pierwszym 9 chętnym, którzy zgłoszą się w komentarzach pod tym wpisem, wyślę zaraz zaproszenie. Rozmnóżcie to proszę pozostałym chętnym. Jeśli zaproszeni przeze mnie nie będą mieli jeszcze opcji zaproszenia innych, na pewno wśród Was są już tacy, którzy mają i zaproszenia te zalegają u Was na kontach.

Tak jeszcze organizacyjnie, Disqus nie jest wzbogacony zbytnio w dodatkowe opcje, ale ma wyróżnianie komentarzy. Także jeśli ktoś zechce się podzielić swoimi z innymi, proszę o określenie ile ich chce rozdać, a my wyróżnimy ten komentarz do chwili aż je rozda. Jeśli u nas w redakcji pojawią się jeszcze nowe zaproszenia, również w ten sposób je rozdamy, czyli w wyróżnionych komentarzach. Więc nie miejcie nam za złe, jeśli sami siebie będziemy tu wyróżniać:).

No to zaczynamy!:)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hot