Felietony

Podziękowania dla tych co reklamują się na blogu

Grzegorz Marczak
Podziękowania dla tych co reklamują się na blogu
2

Jak co miesiąc chciałbym podziękować firmom, które reklamują się na blogu Antyweb: Firma Gigaone powstała w 2003 r. w Szczecinie. Od 2004 r. jest partnerem firmy GeoTrust, światowego wystawcy certyfikatów SSL. Główna działalność firmy skupia się wokół dostarczania i sprzedaży certyfikatów SSL....

Jak co miesiąc chciałbym podziękować firmom, które reklamują się na blogu Antyweb:

Firma Gigaone powstała w 2003 r. w Szczecinie. Od 2004 r. jest partnerem firmy GeoTrust, światowego wystawcy certyfikatów SSL. Główna działalność firmy skupia się wokół dostarczania i sprzedaży certyfikatów SSL.

Serwis cal.pl należy do firmy INFO-CAL działającej na rynku od 1994 roku. Firma oferuje szereg usług internetowych min hosting, zakup domen, SEO, sklepy internetowe itp.

King's Bounty to jeden z tytułów jaki ostatnio na nasz rynek wypuściła firma Cenega - warto wspomnieć, że niedawno ten sam dystrybutor zaprezentował polskim graczom takie hity jak Fallout3 czy GTA IV.

Agencja GoldenSubmarine przygotowała konkurs o nazwie interaktywny batyskaf. W konkursie mogą brać udział osoby które napisały pracę magisterską lub dyplomową w jednej z kilku zdefiniowanych kategorii.

Netizens to agencja marketingowa, która między innymi była odpowiedzialna za e-marketing marki MOBILKING, współpracuje z MTV Networks Polska czy RFM.

Kei.pl działa na polskim rynku internetowym od 2000 roku. Obecnie na blisko 200 serwerach w Centrum Danych Kei.pl znajduje się kilkadziesiąt tysięcy stron WWW hostowanych przez tą firmę.

Wykop.pl - serwis agregujący treści z polskiego internetu, którego oglądalność przekroczyła ostatni magiczny milion unikalnych użytkowników.

Profeo to serwis networkingowy dla profesjonalistów, grupa Pracuj cały czas rozwija swoje dziecko i chyba z dość zadowalającym efektem bo liczba zarejestrowanych użytkowników osiągnęła już 160 tysięcy!

Jeszcze trochę o współpracy. Na stałe współpracuję z serwisem webhosting.pl gdzie pojawiają się treści z mojego bloga. Ostatnio też miałem przyjemność patronować kilku ciekawym inicjatywom takim jak Tuba, Democamp czy też Launch.it.

Wszystkich zainteresowanych reklamą na blogu antyweb.pl odsyłam do opisu miejsc reklamowych (wraz z wizualizacją), cennika oraz kontaktu ze mną grzegorz.marczak(gmail).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Reklamareklamodawcy